Вибрати За

На позачерговій сесії депутати Романівської селищної ради спрямували 2,5 млн. грн на облаштування укриттів у закладах освіти

8 липня відбулася позачергова сесія Романівської селищної ради.

На сесії був присутній голова Житомирської районної державної адміністрації Олександр Хомич. У вступному слові він привітав присутніх з прийдешнім Днем Романова.

На сесії депутати розглядали лише одне питання – зміни до бюджету. Депутати прийняли у бюджет 136 196 грн компенсації за розміщення в умовах воєнного стану тимчасово переміщених осіб (за словами очільниці фінансового управління Наталії Горобець, такі компенсації отримали лише 7 громад області); залишки коштів, а саме 331 367 грн на облаштування притулку для осіб, постраждалих від домашнього насильства за ознакою статі та 185104 грн Інтернет-субвенції спрямували на облаштування місць розміщення громадян, які у зв’язку з бойовими діями залишили місце проживання/перебування, та оплату заходів, спрямованих на підтримку цивільного населення в умовах воєнного стану; також депутати виділили 2,5 млн.грн на облаштування укриттів в закладах освіти Романівської громади.