Вибрати За

На площі Єдності у Романові встановили новорічну ялинку

12 грудня у Романові встановили головну новорічну ялинку району.

Ялинку обирали недовго – на звернення Романівської селищної ради про пошук гарної високої ялинки відреагували понад десяток жителів не лише з Романова, пропонували їх і із сіл. Та вирішили обрати ялинку, зі зверненням про зрізання якої звернулось управління праці та соціального захисту населення Романівської РДА. Ялинка росла впритул до будівлі, коріння попідривало фундамент, на стінах пішли тріщини, місцями у стінах з’явилися наскрізні діри, а важке гілля висіло просто над дахом приміщення. Поруч також проходить газовий трубопровід. Тож управління отримало акт про необхідність видалення цієї ялинки, а також ще однієї неподалік, яка всохла.

Позаяк ялинка дуже пишна та мала висоту 25 метрів – Романівська селищна рада вирішила її зрізати для прикрашання до свят площі Єдності. Зрізали ялинку фахівці Олександр Вигівський та Михайло Шпонарський, техніку – кран та вантажівку – безкоштовно надало романівське підприємтсво Вівад-09.

Ялинку зрізали досить швидко та акуратно перевезли на площу Єдності. Стовбур її трохи вкоротили, адже знизу гілля майже не було і товщина стовбура не дозволяла надійно встановити дерево. Прикрашати ялинку розпочнуть наступного тижня, селищна рада вже придбала трішки нових іграшок, частину прикрас виготовляють вихованці Будинку дитячої творчості та бригада з благоустрою селищної ради, використають також іграшки, які залишилися з минулих років.