Вибрати За

На засіданні виконкому планують заборонити рух вантажівок біля Виспи та розглянути питання про демонтаж незаконно встановлених елементів благоустрою

14 вересня 2022  року о 10.00 годині відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Романівської селищної ради.

Відповідне розпорядження опубліковане на офіційному сайті Романівської селищної ради.
На розгляд виконкому винесуть питання:

 1. Про організацію складання проєкту бюджету Романівської селищної   територіальної громади на 2023 рік. 
 1. Про розгляд звернення дирекції Романівського психоневрологічного інтернату Житомирської обласної ради про призначення заступника директора Баліцького В.Д. опікуном над вихованцем цього закладу
 1. Про демонтаж незаконно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд для впровадження підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення на території селищної ради.
 1. Про роботу закладів культури селищної ради у період воєнного стану.
 1. Про внесення змін до складу Комітету, затвердженого рішенням виконкому Романівської селищної ради від 31.03.2021р. №47 «Про створення комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури».       
 1. Про надання дозволу  Колеснику В.П. на розчищення земельних ділянок сільськогосподарського призначення від заліснення.   
 1. Про надання дозволу  Денисевич А.В. на розчищення земельних ділянок сільськогосподарського призначення від заліснення.  
 1. Про охоплення дітей віком від 1-6 (7 років) дошкільною освітою в очному режимі на період дії правового режиму воєнного стану в Україні.       
 1. Про надання дозволу на впорядкування полезахисних лісових смуг.   
 1. Про затвердження умов продажу об’єктів приватизації комунальної власності Романівської селищної ради.
 1. Про погодження використання приміщення овочесховища для облаштування в ньому найпростішого укриття цивільного захисту  Ольшанської гімназії .
 1. Про надання дозволу на будівництво житлового будинку та господарських будівель і споруд.          
 1. Про встановлення пристроїв примусового зниження швидкості руху транспорту «лежачий поліцейський» у смт.Романів та смт.Биківка.
 1. Про заборону руху важковагового транспорту біля річки Виспа в смт.Романів.     
 1. Про план роботи виконавчого комітету Романівської селищної ради на IV квартал 2022 року.    
 1. Різне.

Проєкти рішень виконкому розміщені на сайті селищної ради.