Вибрати За

На Житомирщині зафіксовано перший випадок коронавірусу

В Україні зафіксовано два нових випадки коронавірусної інфекції – у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області, дружина якого повернулася з Італії протягом останніх 14 днів.

Інформацію про лабораторно підтверджені випадки на території країни повідомили в МОЗ України в офіційному Телеграм-каналі.

Дослідження проводила вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я. Пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування, проводиться робота з контактними особами, вони перебувають під наглядом медиків. Раніше в Україні був зафіксований 1 випадок коронавірусу COVID-19 – у чоловіка в Чернівцях, наразі його стан задовільний.  

На Брифінгу голови облдержадміністрації та директора лабораторного центру щодо епідеміологічної ситуації в Житомирській області повідомили, що хвора жінка з Радомишля. Жінка не одразу звернулася до лікаря та не самоізолювалася, тобто мала контакти з іншими людьми. Тому жителів області закликають при перших ознаках хвороб одразу звертатися до лікаря у телефонному режимі.

У Радомишлі планують оголосити надзвичайний стан.