Вибрати За

На громадських слуханнях за пропозиціями у проєкт плану Романова вирішили внести недільну школу, пляж, очисні споруди та об’їзну дорогу

30 листопада відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів при розробленні Звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану та плану зонування території смт Романів Житомирської області  та повторного розгляду  містобудівної документації  «Генеральний план та план зонування території смт Романів Житомирської області».

Для участі у громадському обговоренні зареєструвались 14 осіб, всього були присутні 17 осіб.В результаті обговорень протокольно зареєстрували і взяли на розробку 5 поправок. Зокрема на план внесуть об’єкт будівництва «Недільна школа в честь преподобного Нестора Літописця» по вул. Шевченка, 36; розмістять пляжні зони у місцях відпочинку на р. Виспа; розмістять малі очисні споруди «Біотал» біля КНС по вул. Заводській; запланують об’їзну дорогу, яка має проходити від вул. Жовтневої (території колишнього склозаводу) до вул. Житомирської через урочище Лебеді  та  від вул. Міжгірної до вул. С. Лялевича через дорогу «Сталінку» (трасу Ленінград-Одеса). Також до уваги взяли поправку щодо розміщення на території лісопарку, берегової лінії р. Виспа та острова на р. Виспа об’єкта «Садиба Ілінських», як майбутньої ново-виявленої історично-культурної пам’ятки. Щодо цього пункту потрібно буде ще підготувати ряд супровідних документів, а лише тоді його можна буде внести на карту.

Нагадаємо, Романівська селищна рада оголосила про громадські слухання ще наприкінці жовтня. Генеральний план Романова передбачає перспективу у понад 20 років. Зокрема в ньому заплановані будівництво нових дитсадків, шкіл, стадіонів, житлових масивів.