Вибрати За

На виконкомі Романівської селищної ради затвердили порядок демонтажу незаконно встановлених споруд та змінили склад комісії з благоустрою

19 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Романівської селищної ради.

На засіданні звучали питання підготовки до осінньо-зимового періоду, стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року та їх роботи в осінньо-зимовий період.

Виконавчий комітет вніс зміни у склад комісії з благоустрою:

Зокрема Юрій Чумаченко зауважив, що невдовзі в селищній раді з’явиться інспектор з благоустрою, який працюватиме над тим, аби примушувати порушників прибирати і приводити територію в порядок, або ж складати на них протоколи та штрафувати.
Члени виконкому затвердили Порядок демонтажу незаконно встановлених/розміщених елементів благоустрою, тимчасових (металевих) гаражів, тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення на території Романівської селищної ради та склад відповідної комісії.

До складу комісії увійшли: Рибак Володимир, Скакун Ірина, Мазуркевич Валерій, Залевський Вадим, Бондар Сергій, Бобков Олег, Філіпович Олександр, Кусковський Петро.

Також на виконкому погодили проведення легкоатлетичного забігу “Шаную воїнів – біжу за Героїв України”.