Вибрати За

На благодійному ярмарку у Романові зібрали 36000 грн. на купівлю авто для воїнів ЗСУ

7 серпня увечері у Романівському парку відбувся благодійний ярмарок зі збору коштів на авто воїну ЗСУ Андрію Присяжнюку.
Шкільні друзі Андрія та активна молодь Романова влаштували пікнік, щоб зібрати кошти на автівку своєму другу: смажили на вогні картоплю, шашлики, курячі крильця та стегенця, варили у казані кукурудзу, готували хот-доги, а також пригощали всіх безалкогольними мохіто та лимонадом.

Поруч місцеві майстрині кондитерської справи продавали власноруч виготовлені патріотичні пряники та десерти, пасічники продавали мед.

Величезний аншлаг зібрав барбершоп під відкритим небом. Черга з охочих зробити стрижку була дуже велика, майстри працювали по кілька годин поспіль без перерв. А у дітей попитом користувалася послуга гриму – обличчя розмальовували квітами, метеликами чи малювали мордочки тваринок.

Тут же грали в шахи, стрибали на батуті, грали в бадмінтон. А також плели патріотичні браслетики, продавали намиста та прикраси, картини та розмальовані патріотично футболки, охочих катали на авто по бездоріжжю, горбах-ярах.

Людей на захід прийшло дуже багато. Організатори явно не очікували такої активності, вони 4 рази їздили додатково закуповувати продукти, оскільки гарячу їжу розмітали практично моментально.

Загалом протягом одного вечора організаторам вдалося зібрати 36 000 грн.