Вибрати За

На благодійному футбольному турнірі у Романові зібрали 30000 грн воїнам ЗСУ

На благодійному футбольному турнірі серед ветеранських команд 45+ у романові вдалося зібрати 30000 грн.

Про це повідомляє відділ культури, туризму, молоді та спорту Романівської селищної ради.

Зокрема в повідомленні йдеться:

“В Романові відбувся благодійний футбольний турнір серед ветеранських команд 45+ на підтримку ЗСУ. В турнірі взяли участь команди з громад: Романівської, Баранівської, Довбиської, Черняхівської та Любарської. Щоправда були футболісти і інших громад, але вони по дружньому влилися у заявлені команди, бо основна мета турніру була збір коштів на автомобіль військовим. Учасників турніру привітали – голова Романівської селищної ради В. Савченко та голова Житомирської асоціації футболу Р. Павлюк.
Практично усі, хто був на стадіоні внесли свої кошти на підтримку Української армії. До збору коштів долучився і депутат обласної ради І. Ходак. Результат після підрахунку виявився досить непоганим – 30 000 грн. Збір коштів буде продовжено на аналогічних турнірах по усій області.
За результатами ж турніру визначились переможці. Перше місце виборола команда Баранівки, друге дісталось команді Черняхова, третє місце здобули гравці Довбиша. Романів і Любар отримали четверте і п‘яте місце. Але основна мета турніру була досягнута. І ми всіх із цим вітаємо. Слава Україні! Слава Збройним Силам України!”