Вибрати За

«Наш край» представив свої Романівську та Миропільську команди

12 вересня у Романові політична партія “Наш край” представила свою команду на місцевих виборах 2020 року.

«Наш край» – це господарники та професіонали, які об’єдналися за ради інтересів громад, це особистості, спільнота обізнаних, кваліфікованих людей, які відповідно до своєї професійної галузі, вже займаються і займатимуться й надалі конкретним напрямком розвитку держави; це реальна політична сила, яка об’єднує компетентних, далекоглядних, максимально відкритих людей, котрі нестимуть реальну відповідальність за свої політичні рішення» – зазначив під час виступу голова політради Житомирської політичної партії «Наш край» Сергій Диняк.

«Я продовжую свій шлях у політиці, тому що для мене, як для громадянина, не байдуже майбутнє нашої держави та громади, – повідомив під час презентації Ігор Ходак, діючий депутат Житомирської обласної ради, та потенційний кандидат в обласну раду від округу №4. –  Переконаний, що основою успішного господарництва є розвинене місцеве самоврядування. Центральна влада має передати місцевому самоврядуванню достатню для спроможності кількість повноважень. Понад 60% податків повинні залишатися в громаді, аби вона могла розвиватися і забезпечувати комфортне життя населенню».

На презентації партії “Наш край” представив свою команду, яка балотуватиметься на виборах .

Від округу №3, в який входить нинішній Романівський район, у  Житомирську обласну раду балотуватимуться Анатолій Подік, Олександр Кондратюк та Іван Мельник.

На посаду голови Романівської ОТГ партія “Наш край” висуватиме Флуда Василя. Потенційними кандидатами у депутати Романівської селищної ради від Нашого краю є Ходюк Василь, Багінський Віталій, Барановський Вячеслав, Барчак Петро, Білінець Василь, Бобров Петро, Бурлакова Наталія, Горобець Наталія, Ковальчук Ада, Лободзінська Альона, Маскевич Раїса, Майка Ірина, Колотюк Петро, Романюк Сергій, Муха Сергій, Поплавський Віктор, Розвадовський Дмитро, Сергійчук Андрій, Чернецький Євген, Чумаченко Юрій, Свиридюк Лариса, Темченко Рита, Фагоцист Любов, Лещенко Андрій, Колесник Ірина.

На посаду голови Миропільської ОТГ партія “Наш край” висуватиме Світлану Власюк. Потенційними кандидатами у депутати Миропільської селищної ради від Нашого краю є Митнік Владислав, Вольська Світлана, Яцкова Ірина, Сидорчук Тетяна, Румянцев Володимир, Лобода Оксана, Бардаш Валентина, Патлах Антоніна, Клименко Сергій, Коваль Юлія, Костромін Олександр, Лук’янчук Тетяна, Бичківський Михайло, Розмахова Галина, Боровкова Ольга, Самарук Лариса, Цигельнюк катерина, Яремчук Микола, Сєчкіна Віта, Темборовська Тетяна, Ковалюк Людмила, Бичківський Валерій.