Вибрати За

Очільниця відділу освіти Оксана Гаврилова розповіла про початок навчання у школах Романівського району

Початок навчального року, як і завжди, буде 1 вересня. Проте процес навчання стане дещо інакшим.

Про це Твій Романів повідомила Оксана Гаврилова, начальниця відділу освіти Романівської РДА.

«Попередньо планується змішана форма навчання: діти частково навчатимуться в школі, частково дистанційно. Частина уроків буде проходити на відкритому повітрі. Першачки обов’язково ходитимуть до школи, так як для них на початку головне навчитись дисципліні і призвичаїтися до процесу – до уроків, перерв, дзвінків,  правил поведінки на уроці, тощо», – зазначила Оксана Гаврилова.

На територію школи буде заборонено вхід особам, які не беруть участі у навчальному процесі – тобто батьків навіть у двір закладу не пускатимуть. На вході учні та працівники проходитимуть термоскринінг. Учні та вчителі носитимуть маски, проте на уроках їх можна буде знімати, адже планується зробити відстань між учнями відповідно до вимог дистанціювання, а от на перервах маски треба буде одягати та й можливість пересуватися школою буде обмежена.

Також Оксана Гаврилова зазначила, що в школах, відповідно до норм, буде постійно проводитися дезінфекція, також дезинфікуватимуть шкільні автобуси.

Як зауважила Оксана Гаврилова, що поки це попередні умови навчання – в них можуть бути внесені деякі зміни. Остаточні вимоги до учнів, вчителів та батьків їм обов’язково нададуть ще до початку процесу навчання