Вибрати За

Натяжні стелі від НАТСТЕЛ – якість, якою вже понад 10 років задоволені романівчани

Вже 10 років на Романівщині працюють фахівці НАТСТЕЛ – встановлюють натяжні стелі різної складності і найрізноманітнішого дизайну. НАТСТЕЛ – це якість, перевірена часом та романівчанами.

НАТСТЕЛ використовують  матеріали лише від надійних перевірених виробників – стелі мають щільне покриття, яке легко миється, не має сторонніх запахів і витримує навантаження до 100 кг на квадратний метр. ГАРАНТІЯ – 12 років!

Стелі від НАТСТЕЛ – завжди ідеально рівні, без недоліків, яких часто допускаються майстри гіпсокартонного покриття. Вони мають ідеальний колір і вигляд. Потрібно лише 15 хвилин для замірів, а ще за кілька днів – 2 години для безпосередньо встановлення. Жодного пилу, бруду, тривалого висихання шпаклівки і перетирання нерівностей, ніякого фарбування і перефарбовування через кілька років. Стеля не потріскається, не облупиться, не обсиплеться, не вбере в себе зайву вологу чи жир, і в жодному разі не вкриється цвіллю у дуже вологих приміщеннях. Натягнуте полотно витримає і не зіпсується якщо на горищі заведуться миші чи щурі і пролізуть на нього, витримає воно й кота, який полюватиме за цими гризунами. Витримає стеля й кілька тонн води, якими випадково можуть залити вас сусіди зверху, вберігши вас від нового ремонту.

Найбільшою перевагою таких стель є їх вартість. Адже натяжна стеля від НАТСТЕЛ з матеріалами та роботою майстрів включно – як мінімум вдвічі дешевше від аналогічних робіт із виготовлення стель з гіпсокартону і шпаклівки. Крім того натяжні стелі дозволяють втілити найсміливіші ідеї з дизайну: хочете чорну стелю – запросто! картину чи зображення – без проблем! поєднати стелю і стіни в один елемент і в один колір – легко! відмовитися від люстри і встановити просто у полотно лед-стрічки – не питання! НАТСТЕЛ втілює найсміливіші ідеї і не боїться авантюрних і амбітних рішень!

«Ми вже понад 10 років працюємо на ринку натяжних стель. Ми були не лише першими у Романові, ми були одними з перших в Україні. Ми маємо колосальний досвід і знаємо найдрібніші нюанси! Ми впевнені у якості своєї роботи і сміливо даємо офіційну гарантію на 12 років», – зауважує Павло Присяжнюк, засновник НАТСТЕЛ.

НАТСТЕЛ нині працює не лише на Романівщині, має також часті замовлення із сусідніх Любарського, Чуднівського, Пулинського, Баранівського районів, крім того часто надає свої послуги у Житомирі та Києві.

Хочете особисто оглянути і переконатися у якості стелі від НАТСТЕЛ? – зверніться до Павла Присяжнюка, він розкаже, де можна побачити роботу НАТСТЕЛ «в ділі» і, найімовірніше, ви з’ясуєте, що стеля від НАТСТЕЛ уже є у когось із ваших знайомих.

НАТСТЕЛ у Романові знаходиться на вул. Шевченка, 36 (неподалік другого корпусу Романівської гімназії). Контактний телефон: 068-80-33-446.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100022453461998

ФОТО з архіву реальних робіт НАТСТЕЛ

п.с.: Твій Романів рекомендує! Нашій стелі від НАТСТЕЛ уже 7 років – поки жодних зауважень! 😉

Ще більше фото і деталей про НАТСТЕЛ – читайте ТУТ