Вибрати За

Нардепа Сергія Кузьміних другий місяць поспіль позбавляють коштів на виконання депутатських повноважень

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної ради ухвалив рішення про припинення 66 народним депутатам відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, за липень 2020 року.

Про це повідомляє Житомир.інфо з посиланням на протокол засідання Комітету, яке відбулося 22 липня.

Зокрема, кошти на виконання депутатських повноважень за липень не отримає мажоритарник від Чуднівського округу №67 Житомирської області Сергій Кузьміних (фракція партії «Слуга народу») та колишній депутат Житомирської обласної ради Михайло Забродський (фракція партії «Європейська Солідарність»). Ще шістьох депутатів, в тому числі – Анжеліку Лабунську, голову обласної організації ВО «Батьківщина», Комітет вирішив не включати до списку тих, хто не отримає відшкодування коштів.

Зазначимо, що нардепів позбавляють відповідних виплат за прогули засідань Верховної ради та комітетів, до складу яких їх обрано, та якщо вони не брали особистої участі у більш як 30% голосувань при прийнятті рішень Верховної ради на пленарних засіданнях.

Скріншот з сайту Верховної ради про реєстрацію у липні 2020 року нардепа Сергія Кузьміних та відсоток голосувань

Нагадаємо, в червні 2020 року Сергій Кузьміних теж був позбавлений відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень.