Вибрати За

Найбільше діток цьогоріч в районі народилося у вересні, найменше – у червні

За 9 місяців 2019 року Романівським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану та сільськими і селищними радами району зареєстровано 156 народжень.

Про це повідомляє Романівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 Найбільше дітей зареєстровано у вересні – 28, у січні та липні зареєстровано 22 дитини, у травні та серпні  – по  19,  у квітні – 18, у березні -13, та найменше діток зареєстровано в лютому –  9 та в червні – лише 6. 

У Романівському районному відділі ДРАЦС зареєстровано 92 народження, в тому числі у пологовому відділенні Романівської центральної районної лікарні було вручено 73 свідоцтва про народження, що становить 46,8% від загальної кількості новонароджених.

У Миропільській селищній раді зареєстровано 18 народжень, у  Биківській селищній раді – 11. Найбільше народжень серед сільських рад зареєстровано Карвинівською сільською радою –  5, та Романівською сільською радою – 4. Булдичівською, Вільшанською, Печанівською, Соболівською сільськими радами зареєстровано по 3 народження. По 2 народження зафіксовано у Годиській, Гордіївській, Камінській, Ольшанській, Хижинецькій сільських радах. Лише по одному  народженню  зареєстровано Врублівською, Прутівською, Червонохатківською та Ягодинською сільськими радами.  Жодного народження не зареєстровано  у Великокозарській, Нивненській, Садківській, Старочуднівськогутянській  та Ясногородській сільських радах. Це не означає, що в цих населених пунктах  не народжувалися дітки, а пов’язано з тим, що батьки цих населених пунктів скористалися послугою щодо реєстрації народження в поголовному будинку.

Як повідомляв Твій Романів, 100 свідоцтво про народження у 2019 Романівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану видав дівчинці, яка народилася 4 жовтня