Вибрати За

НАЗК перевірило декларацію нардепа Кузьміних і виявило невказані гроші на рахунку

Національне агентство з питань запобігання корупції завершило повну перевірку декларації за 2020 рік народного депутата Сергія Кузьміних (фракція партії «Слуга народу»), який обраний до Верховної ради від Чуднівського округу №67.

Довідка від 14 січня 2022 року про результати перевірки оприлюднена на сайті НАЗК.Зокрема, перевірка виявила, що нардеп не вказав в декларації ТОВ «Студія Веб-Дизайну», яке належить його дружині (зареєстроване в лютому 2018 року, має статутний капітал 4 тис. грн та основний вид діяльності – рекламні послуги). Сергій Кузьміних пояснив, що не зазначив відповідні відомості «у зв’язку з необізнаністю».

Також в декларації відсутня інформація про кошти на рахунках в АТ «Універсал Банк»: 37 тис. 159,55 грн, які належать Сергію Кузьміних, та 15 тис. 972,06 грн, які належать дружині. Натомість Кузьміних вказав 33 тис. грн на рахунку без зазначення банку зберігання.

«На запит Національного агентства щодо вказаного активу суб’єкт декларування підтвердних документів не надав. Встановити відомості про вказаний грошовий актив під час проведення повної перевірки не вдалося», – зазначається у довідці.

Загалом недостовірні відомості в декларації народного депутата відрізняються від достовірних на 41 тис. 321,68 грн, що не перевищує 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на дату подання декларації, і не підпадає під ознаки правопорушень.

Повністю довідку про результати перевірки дивіться тут

Матеріал Житомир.info