Вибрати За

Навчальні заклади громади приймають переселенців, школа у Романові готується зустрічати жителів Сєвєродонецька

Від самого початку масштабного вторгнення росії навчальні заклади Романівської громади розпочали приймати переселенців. Класи та групки багатьох закладів стали житлом для тих, хто змушений був втікати від пекла війни.

Так, серед закладів, які приймали та готові прийняти тих, кому потрібен прихисток – Романівський, Булдичівський, Врублівський, Камінський, Старочуднівськогутянський дитсадочки, один корпус та Соболівська філія Романівського ліцею №1.
Цими днями у корпусі №3 Романівського ліцею №1 завершили облаштування гарної ванної кімнати для тих, хто житиме в стінах закладу.

«Нам дуже допомагають місцеві жителі. На заклик до громади відгукнулося багато жителів – знесли постіль, рушники. Вкотре на виручку абсолютно безкоштовно стали Віктор Сирота та Віктор Білінський, які допомогли облаштувати санвузли, встановити сантехніку. Раніше вони так само безкорисно допомогли облаштувати душові в Червоних Хатках, де в навчальному закладі розмістився пансіонат для людей похилого віку з Київщини. Дякуємо їм та всім небайдужим, хто допомагає зробити життя переселенців комфортнішим», – зауважив Олександр Войтюк, директор Романівського ліцею №1.

Як зауважили у романівському навчальному закладі, на разі завершується облаштування приміщень для життя у школі, найближчим часом тут планують прийняти біженців з Сєвєродонецька.