Вибрати За

НАБУ оприлюднило деталі перемовин і отримання хабаря нардепом Кузьміних

НАБУ оприлюднило відео з деталями перемовин і отримання хабаря нардепом Сергієм Кузьміних. Зокрема у відео є уривки розмов з підрядником, який мав поставити апарат УЗД лікарні і претендував на чергову перемогу у тендері.У НАБУ зазначають, що нардеп досі ігнорує повістки про виклик органів слідства попри той факт, що від 31 січня 2022 року набув статус підозрюваного.

Нагадаємо, 28 січня НАБУ повідомило про затримання на хабарі народного депутата, який отримав понад півмільйона гривень. Головний редактор видання “Цензор.Нет” Юрій Бутусов повідомив, що це нардеп Сергій Кузьміних.

Юлія Палійчук, речниця «СЛУГИ НАРОДУ», 2 лютого повідомила: “Народний депутат Сергій Кузьміних направив голові партії «Слуга Народу» Олені Шуляк та очільнику фракції Давиду Арахамії листа щодо подій за його участі, які мали місце 28 січня 2022 року. В ньому народний депутат просить виключити його з числа членів фракції тимчасово з можливістю повернення, якщо його невинуватість буде доведена у встановленому законом порядку. Заява Сергія Кузьміних буде розглянута на найближчому засіданні фракції. Про результати буде повідомлено офіційно. Що стосується партійної приналежності Сергія Кузьміних, то хочемо нагадати, що він є позапартійний і не вступав у партію «Слуга Народу».”