Вибрати За

Молодіжна рада планує створити центр дозвілля у Романові і збирає на це кошти

Нещодавно створена при Романівській селищній раді Молодіжна рада розпочала свою роботу з втілення гарної ідеї – створення молодіжного центру і розпочала збір коштів для її реалізації.

“Молодіжний центр має бути створений на базі Романівського будинку культури. Це буде хаб, де молодь може збиратися, розважатися, разом втілювати в життя свої ідеї та проєкти. Тут можна буде проводити тематичні заходи, майстер-класи та навчання”, – розповіла Твій Романів Марина Кулак, очільниця Молодіжної ради.Центр дозвілля планують облаштувати у холі будинку культури (у залі, де раніше проводили дискотеки). Залу розділять на зони, облаштують так, щоб відвідувачам було комфортно. Планується зона для обговорень та навчань, зона відпочинку та ігор, зона для наймолодших, міні кухня з гарячим чаєм та смаколиками.

Втілити в життя ідею організація, яка не має взагалі жодного бюджету, може лише завдяки власній наполегливості та фінансовій підтримці небайдужих людей. Так, у Молодіжній раді самостійно планують виготовити столи і дивани з піддонів. А також збирають кошти на придбання пуфів, мольбертів, килимків та ігор для дитячої зони, чайника і чашок, стендів та обігрівачів.

Підтримати активну молодь можете і ви: 5168742242650871 – карта очільниці Молодіжної ради Марини Кулак, на яку збирають кошти для облаштування центру дозвілля.

Контактний тел: 0989881398