Вибрати За

Миропільська влада попереджає, що штрафуватиме жителів громади за захаращені прибудинкові території і стихійні смітники
На офіційному сайті Миропільської селищної ради опубліковане попередження про відповідальність за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

Публікуємо його дослівно:

Неконтрольоване й безкарне викидання сміття в не призначених для цього місцях, створення на приватних ділянках розсадників бур’яну та смітників, захаращеність приватних ділянок, що не використовуються, ігнорування власниками будинків та квартир стану прибудинкових територій стало серйозною проблемою Миропільської громади.  

Відповідальність за недотримання правил благоустрою передбачена статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП). 

Так, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340грн.) до вісімдесяти (1360грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти (850грн.) до ста (1700грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно ст.255 КУпАП, протоколи про адміністративні правопорушення будуть складатись:

– посадовими особами, уповноваженими на те виконавчим комітетом селищної ради за порушення, вчинені у місцях, заборонених рішенням селищної ради;

– уповноваженими представниками поліції.

У подальшому вказані адміністративні протоколи будуть передаватись для розгляду та накладення штрафу до адміністративної комісії виконавчого комітету.

Інформація про порушників буде висвітлюватись у встановленому законом порядку назагал.