Вибрати За

Медики Романівщини працюють безперервно: шукають можливості для закупівлі необхідних засобів захисту та лікування

Романівські медики ведуть активну роботу для попередження і підготовки до можливого захворювання на коронавірус COVID-19 у Романівському районі.

Як повідомила Твій Романів Ірина Серт, директор Романівської лікарні, на сьогодні заклад недоукомплектований засобами індивідуального захисту, проте працівники лікарні докладають максимум зусиль аби знайти (адже дефіцит дуже помітний), купити, привезти все необхідне.

Так 21 березня Романівська лікарня закупила захисні щитки, респіратори 3 класу захисту, бахіли одноразові, рукавички медичні нітрилові, перчатки хірургічні високі, медичні одноразові шапочки та халати. Загалом на суму 18649 грн. Звичайно, цієї кількості недостатньо, але її вистачить  для роботи в перші дні хвороби.

Також Ірина Серт повідомляє, що до вирішення проблеми відсутності необхідних засобів долучаються небайдужі жителі району:

«Сьогодні , 21 березня нам надійшла допомога від романівчан Вікарій Лариси, яка надала засоби гігієни та одноразовий посуд на суму 367 грн, Шарварчука Анатолія та Голяки Сергія , вони придбали апарати для проведення дезінфекціі на суму 1920 грн, Слинявчук Ірини, яка  закупила дезінфікуючих та засобів гігієни на суму 2400 грн. Наразі лікарня активно спілкується зі Спілкою підприємців Романівщини, які проводять збір коштів на закупівлю необхідного», – зазначила Ірина Серт.

Також директор лікарні повідомила, що попри те, що наразі інфекційне відділення закрите, його готові екстренно відкрити будь-якої миті як підрозділ терапевтичного відділення . До палат уже підвели кисневе обладнання. 

Лікарі нагадують, що під час пандемій робота медиків вкрай важка і небезпечна. Медики ризикують своїм здоров’ям заради збереження Вашого! Тому звертаються до всіх жителів району – дотримуйтесь умов карантину, уникайте близьких контактів, не виходьте зайвий раз на вулицю, часто і ретельно мийте руки з милом. Мінімізація контактів не дає 100% гарантії, що люди не захворіють, проте це вбереже від того, що захворіють всі одночасно. Велику кількість хворих врятувати  не зможе навіть найукомплектованіша і найсучасніша лікарня, адже банально не вистачить лікарів та місця для хворих. Тому бережіть себе і дбайте про інших! Сидіть вдома!

Нагадаємо, Твій Романів повідомляв про збір коштів для закупівлі додаткових апаратів ШВЛ для Романівської лікарні, адже на разі їх в лікарні 4, а світова практика показує, що такої кількості під час пандемії вкрай недостатньо.