Вибрати За

Майже 132 тис. грн. заплатить селищна рада за ремонт трьох вулиць у Романові
На сайті державних закупівель Прозорро 11 серпня з’явилися три нові звіти про договори, в яких йдеться про ремонт доріг у Романові.

Зокрема в одному з документів зазначено, що Романівська селищна рада заплатить 49 891,20 грн за надання послуг ямкового ремонту асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом за адресою: вул. Путиліна в смт Романів Житомирської області. Виконавець – ВКФ “Урарту”.

В іншому документі йдеться, що Романівська селищна рада заплатить 39 294,00 грн за надання послуг ямкового ремонту асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом за адресою: вул. Коцюбинського в смт Романів Житомирської області. Виконавець – ВКФ “Урарту”

Ще в одному документі йдеться, що Романівська селищна рада заплатить 42 727,20 грн за надання послуг ямкового ремонту асфальтобетонного покриття пневмоструменевим методом за адресою: вул. Шевченка в смт Романів Житомирської області. Виконавець – ВКФ “Урарту”.

Вулиці Шевченка, Коцюбинського, Путиліна у Романові ремонтували за кілька днів до Дня селища, про це на своїй сторінці 8 липня повідомляв секретар Романівської селищної ради Юрій Чумаченко.

Нагадаємо, Твій Романів намагався дізнатися, які дороги відремонтували у Романівській громаді з початку 2021 року і скільки коштів на це витратити, але дістати інформацію не вдалося, представники селищної ради не відповідають.