Вибрати За

Магазин «Мажор» у Романові пропонує колекційні штори, тюлі та шпалери для затишного оформлення Вашого дому

Затишне і комфортне житло – те, в якому кожна річ на своєму місці, чітко виконує свої функції, в якому нічого не заважає і не дратує. Дім – місце, де знаходиш гармонію і спокій. Дім – місце, де розкривається і радіє душа.

Магазин «Мажор» у Романові пропонує широкий асортимент шпалер, штор, тюлю, ламбрекенів для затишного оформлення Вашого дому. Фахівці запропонують Вам різноманітні рішення і допоможуть підібрати дійсно гармонійний дизайн, який підкреслюватиме переваги житла і приховає можливі недоліки.

В магазині «Мажор» Ви маєте можливість повністю продумати дизайн кімнати, підібрати кожну деталь, зважити на їх поєднання в інтер’єрі.

«Мажор» пропонує великий вибір шпалер на будь-який смак:

  • паперові, вінілові, флізелінові;
  • на кухню, щоб можна було помити,  чи з ведмедиками й машинками – у дитячу кімнату;
  • з візерунками, геометричними кресленнями, малюнками або ж однотонні;
  • матові, сатинові, з блискітками і вкрапленнями, рельєфні і гладкі;
  • шпалери-дуети, які вдало комплектуються один до одного, аби зробити акцент на котрій із стін.
  • 3D-шпалери на замовлення за каталогом (мультиплікаційні герої для дитячої, панорами та картини, нестандартні арт-рішення – вибір на будь-який смак)

Підкреслює дизайн  у кімнаті, додає затишку чи презентабельнішого вигляду саме «одяг» вікон. Невдало підібрані штора чи тюль можуть повністю зіпсувати весь інтер’єр, зробити «дешевою» кімнату навіть з найдорожчими меблями. Тож магазин «Мажор» запропонує Вам безліч оригінальних стильних рішень для гармонії і комфорту саме Вашого помешкання.  В асортименті якісні тюлі та штори: від найпопулярніших у наших жителів до найновіших модних тенденцій. Можливий пошив ламбрекенів на замовлення, індивідуальний підбір дизайну.

Магазин «Мажор» реалізує лише якісні  колекційні тюлі та штори від перевіреного турецького виробника. В асортименті також має карнизи та аксесуари для оформлення.

За каталогами у магазині «Мажор» можна обрати ролети та жалюзі. Ви самотужки обираєте бажаний колір та розмір, а також дизайнерське та технічне оформлення (блек-аут, дім-аут, день-ніч, рулонні ролети або римські штори, пластикові, металеві, дерев’яні жалюзі).

Тож запрошуємо відвідати магазин «Мажор» у Романові: площа Єдності, будівля пошти та зв’язку, вхід у магазин праворуч за  кілька метрів від центральних дверей. Телефон : 067-134-19-37. Час роботи: з 9.00 до 17.30