Вибрати За

Магазин «Кокетка» у Романові запрошує оновити гардероб: тренчі, пальта, блейзери, сукні футляри та маллет, блузи, джинси моми, кюлоти та скіні. Великий вибір, демократичні ціни!
Магазин «Кокетка», що у Романові на вул. Лялевича навпроти бульвару Тараса Шевченка, запрошує оновити весняний гардероб.

В асортименті магазину багато речей для «базового гардеробу» – універсального одягу, який легко комбінується з іншими елементами гардеробу у різних стилях, що дозволяє виглядати достойно і одночасно добре зекономити і місце в шафі, і гроші в гаманці.  Є й вишуканні яскраві вбрання, які відмінно підійдуть до святкових дат та офіційних подій.

В «Кокетці» ви знайдете і «маленьку чорну сукню», і сукню-маллет, яка вже кілька років не виходить з моди – довжина такого вбрання попереду коротша, а позаду – довша. Є офіційні сукні футляри, легкі витончені «смоки», а також оверсайзи та сукні-мішки.

Асортимент спідниць магазину налічує понад сотню моделей –  футляри, плісе, міні, годе; класичні й асиметричні; бавовняні, джинсові та з еко-шкіри. До спідниць великий вибір блуз та кофтинок класичного крою та сучасних трендових моделей.

Для любителів більш зручного одягу «Кокетка» пропонує джинси на будь-який смак і на будь-яку фігуру: класичні, моми, кюлоти чи скіні. Для завершення образу – блейзери та світшоти, як модних  нині «нюдових» кольорів, так і насичених яскраво-весняних.

В продажу є верхній одяг кількох стильних  колекцій – тренчі, куртки та пальта. Широкий асортимент дозволить вибрати гарну річ будь-якого розміру та фасону.

В «Кокетці» в продажу товари  турецького, італійського, польського та українського виробників. Широкий вибір розмірів.

Графік роботи з 9.00 до 18.00 без перерви.

В умовах карантину магазин працює через систему онлайн та телефонних замовлень. Консультанти магазину допоможуть  дистанційно обрати необхідний товар. Обравши певні моделі, у пункті видачі продавець надасть їх вам для примірки або придбання.

Телефон для замовлень і довідок: 097-309-07-53