Вибрати За

Ліана Шермазанян та її учень Євген Турбовський з Романівщини в рамках міжнародної програми з вивчення іноземних мов відвідали Дубаї
У березні 2019 року викладачка, уродженка Романова, Ліана Шермазанян презентувала авторську методику викладання іноземних мов у Дубаях. Вже від того часу вона намагалася отримати та здобути право на отримання міжнародних програм не лише для міста Києва, а й для рідного Романова. І ось в травні 2021 року Ліані Шермазанян це вдалося.

З 12 травня по 21 травня Турбовський Євген Олександрович з Товщі, учень Биківського ЗЗСО, проходив міжнародне стажування в Дубаях, куди полетів спільно зі своєю викладачкою Ліаною Сашівною. Євген отримав неймовірну можливість міжнародного спілкування та мав можливість удосконалення англійської мови.
Нагадаємо, Ліана Шермазанян неоднаразово представляла свої авторські методики викладання іноземних мов за кордоном: у Барселоні, Парижі, Стокгольмі, Дубаях, Шрі-Ланці, постійно офіційно підтверджує свій статус міжнародного перекладача та отримує перемоги у міжнародних конкурсах. Вона супроводжувала делегації 6 країн під час Євробачення в Україні у 2017 році.