Вибрати За

Легкоатлети Романівської громади здобули призові місця у всеукраїнських змаганнях

Відділ культури, туризму, молоді та спорту Романівської селищної ради оприлюднив на своїй сторінці у фейсбуці результати легкоатлетів Романівщини під час участі у змаганнях, які проводились у вересні-жовтні цього року.

29-30 вересня у м. Кам’янці –Подільському на етапі Кубку України з легкоатлетичних метань спортсмен з Романівської громади Ткачук Денис здобув срібну нагороду в метанні молота 5 кг.

30 вересня – 1 жовтня на командному чемпіонаті Житомирської області з легкої атлетики дев’ять спортсменів з Романівщини показали чудові спортивні результати та отримали десять призових місць. На цьому чемпіонаті було відібрано у збірну області для участі у Чемпіонаті України зі спортивної ходьби трьох спортсменів: Цьомика Романа, Розуванову Ольгу та Рудик Анну, які показали високі результати у спортивній ходьбі.

І, власне, на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби, який відбувся цими вихідними в м. Івано-Франківську Цьомик Роман став бронзовим призером на дистанції 2 км. серед юнаків 2007-2008 р.н. Рудик Анна та Розуванова Ольга також показали гарні результати та отримали відповідно 6-те та 9-те місце.