Вибрати За

Красиво, але проблемно: Романівщину засипало снігом
В ніч на 26 січня Романівщину засипало снігом. На ранок вулиці селища та й вся територія громади опинилися щедро вкриті снігом – красиво неймовірно.

Проте негативу від такої погоди теж є. Снігові хуртовини, шквальний вітер до 25м/с, налипання мокрого снігу залишили без світла 11 населених пунктів Романівщини. Над вирішенням проблеми працювали бригади Житомиробленерго.

Засипало й дороги. В снігові пастки потрапляли легкові авто, не могли зрушити з місця фури. До романівських рятувальників двічі дзвонили за допомогою власники автівок: одна застрягла на трасі між Соболівкою та Старочуднівської Гутою, а ще одна фура з’їхала на узбіччя і не могла виїхати самотужки біля Корчівки. Читачі повідомляють, що вранці на трасі між Залужним і Романовом впало дерево, ще одне – між Соболівкою і Старочуднівською Гутою, і ще одне – на трасі поблизу Годихи. Гілки, які ламалися під натиском снігом, падали просто на машини. Дерева впали й поблизу Садок, обірвавши лінії електромережі.

Також читачі повідомляють, що близько 7 ранку зустріли на трасі Залужне-Романів снігоприбиральну техніку. Інші читачі-водії повідомляють, що зранку була почищена та посипана дорога між Корчівкою та Романівкою. Ці траси обслуговує Служба автомобільних доріг Житомирської області.

Були почищені дороги в с. Камінь, а також траса до Гордіївки. У Мирополі всі дороги розчищені.

А от траса на Миропіль вранці була не розчищена і не посипана, власне як і дороги в більшості сіл та самому Романові (крім центральних вулиць селища, які розчищала САД). В центрі Романова трохи розчистили тротуари.

В другій половині дня 26 січня читачі почали один за одним повідомляти Твій Романів про великі замерзлі перемети та дуже слизьку дорогу біля в’їзного знаку Романів зі сторони Корчівки: одна з читачок повідомила, що в обідню пору там “заносило” маршрутку, інша – про те, що з дороги з’їхав лісовоз.

Траса Баранівка-Висока Піч. 7.00 ранку 26 січня

І трішки зимової краси 26 січня у Романові: