Вибрати За

Контрактника з Романівщини суд оштрафував за п’янку в зоні ООС

У Єдиному державному реєстрі судових рішень 30 вересня опубліковано Постанову Першотравневого районного суду Донецької області стосовно уродженця с. Вільха Романівського району, старшого солдата.

У постанові йдеться, що 22.09.2019 старший солдат, будучи військовослужбовцем військової служби за контрактом та проходячи її у військовій частині А1815, яка на цей час виконує бойові завдання за призначенням в районі проведення Операції Об`єднаних Сил у Донецькій області, під час виконання обов’язків військової служби та бойових завдань в умовах особливого періоду, знаходився в стані алкогольного сп’яніння, внаслідок чого був нездатний фактично їх виконувати, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 172-20 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Міський наркологічний диспансер м. Маріуполя підтвердив гостру інстоксикацію внаслідок вживання алкоголю, Alcotest 1,42 %.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 172-20Кодексу України про адміністративні правопорушення, і наклав на нього стягнення у виді штрафу в розмірі двохсот п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 3655 грн.