Вибрати За

Консул Польщі може приїхати до Романова на прийом документів для «Карти поляка» за умови заявок від понад 100 охочих

Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярцінскі готовий приїхати до Романова, щоб прийняти документи на оформлення Карти Поляка, хоча зазвичай для цього охочим необхідно їхати до Вінниці або Житомира.

Про це Твій Романів повідомила Ольга Мичківська, голова Романівського польського культурно-освітнього товариства.

Якщо в районі збереться понад 100 заявок на подачу документів, консул зможе приїхати до селища на прийом. Заявки слід подавати за номером телефону 096-626-86-61. Як тільки набереться необхідна кількість охочих – консул знайде вільне вікно у своєму графіку і призначить конкретну дату і час прийому у Романові.

Отже, хто має польське походження, неповнолітніх дітей у одного з батьків яких є Карта, має Карту Поляка термін якої закінчується або закінчився – мають можливість подати документи на отримання Карти Поляка в Романові.

З собою слід мати обов’язково закордонний паспорт (виключення становлять люди похилого віку, які більше не планують виїжджати за кордон). Український паспорт, фото 3,5×4,5 та документи, що засвідчують приналежність до польського народу. Потрібно зробити копії даних документів та заповнити Заяву (Wniosek), яку можна роздрукувати на офіційному сайті консульства.

Обов’язково крім документів потрібно підготуватися до зустрічі з консулом – здати іспит. Перелік запитань Ви також можете знайти на офіційному сайті консульства