Вибрати За

Комісія перевірила готовність Романівської гімназії безпечно провести пробне ЗНО

15 червня у Романівській гімназії для всіх зареєстрованих випускників Романівського району проведуть пробне ЗНО з української мови та літератури, а 17 червня – з інших предметів. 12 червня комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Романівської РДА провела перевірку закладу на умови забезпечення необхідних вимог з протидії поширенню коронавірусу.

Як зазначив Олександр Войтюк, директор ОНЗ “Романівська гімназія, пробне ЗНО пройде за звичайною процедурою і протоколом центру якості освіти, проте цьогоріч будуть деякі зміни, пов’язані з безпекою учнів в умовах пандемії.

Зокрема час реєстрації учасників пробного ЗНО збільшено на півгодини і розпочнеться за годину до початку самого тестування. Таке рішення прийняте з метою зменшити скупчення учнів біля входу у заклад і у коридорах. Впродовж всього перебування у закладі учні мають бути в масках, які треба змінювати через 2 години.

При вході у гімназію окрім традиційної перевірки документів проводитиметься температурний скринінг. Біля входу у заклад, у всіх коридорах та біля кожного кабінету розміщені санітайзери з антисептиками, аби учні мали змогу дезинфікувати руки. Вранці перед початком ЗНО всі приміщення для здачі тестів будуть оброблені спеціальними дезинфікуючими засобами. В туалетних кімнатах розміщені рідке мило в достатній кількості та одноразові рушники. Всі кабінети матимуть спеціальні ємності з кришками для утилізації використаних масок.

“Ми подбали, аби пробне ЗНО було максимально безпечним для наших учнів. З центру якості освіти нам надіслали 2 ємності з рідким милом, 3 пляшечки по 200 мл. з дезінфекторами, 2 упаковки рушників та 20 масок. Цього було вкрай мало на 12 аудиторій, в яких за планом мають складати тести 206 учнів. Тож ми підключили відділ освіти, використали власні резерви, просили допомоги в підприємців і придбали в достатній кількості антисептиків, миючих засобів, мила, рушників, урн для використаних масок та безпосередньо самих масок. Тож сподіваємося, що пробне ЗНО пройде без жодних проблем”, – зазначив Олександр Войтюк.