Вибрати За

Команда Романівського району здобула 3 місце на Чемпіонаті Житомирської області зі спортивного орієнтування

6 листопада 2020 року поблизу села Тетерівка Житомирського району відбувся 36-й Чемпіонат Житомирської області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді.

Романівський район був представлений командою “Оптиміст”, сформованої з учнів КУ районної ради “ОНЗ “Романівська гімназія”, до команди увійшли: Фурман Вадим, Ярмолюк Марія, Яремко Вікторія та Демчук Єлизавета. Тренери команди – вчителі гімназії: Віктор Бовсунівський і В’ячеслав Верніцький.

За результатами змагань в особистому заліку, срібну медаль виборов Фурман Вадим, а Ярмолюк Марії не вистачило кілька секунд до бронзової нагороди.

У командному заліку 36-го обласного Чемпіонату зі спортивного орієнтування команда Романівського району здобула 3 місце серед семи команд .