Вибрати За

Колишній старший майстер лісу заплатить штраф за несвоєчасне подання декларації

За участі Новоград-Волинської місцевої  прокуратури Романівський районний суд Житомирської області  розглянув протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю) стосовно старшого майстра лісу Довбиського лісництва державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство».

Встановлено, що суб’єкт декларування, звільнившись із вищезазначеного державного підприємства у 2019  році в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» несвоєчасно без поважних причин, подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, після звільнення за 2019 рік, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією.

Романівський районний суд Житомирської області, погодившись з позицією прокурора, визнав колишнього старшого майстра лісу винними у вчиненні адміністративного правопорушення та  застосував до нього стягнення у виді штрафу.

Новоград-Волинська місцева прокуратура