Вибрати За

Київський суд дав 6 років ув’язнення уродженцю Мирополя, в якого знайшли 18 пакетів синтетичного наркотика PVP

У Єдиному реєстрі судових рішень 19 вересня опубліковано вирок Солом’янського  районного суду м. Києва уродженцю Мирополя.

У вироку йдеться, що 31 травня у Києві у підсудного поліцейські виявили 18 згортків психотропної речовини PVP.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений  вину у вчиненні злочину визнав частково та показав суду, що 31.05.2022 через інтернет сайт замовив для власного вживання психотропну речовину PVP на суму 5000 гривень для особистого вживання.
Суд же вважав, що чоловік придбав наркотик не лише для власного вживання:

“За вказаних обставин великий розмір, а саме сумарна кількість вилученої у ОСОБА_1 особливо небезпечної психотропної речовини PVP, спосіб її упакування, яка була придбана розфасованою по невеликим кількостям у згортки та зберігалася ним, не може свідчити про те, що вона придбана та зберігалася обвинуваченим для власного вживання, а, безумовно, свідчить про наявність у обвинуваченого мети збуту психотропної речовини. (…) Маса виявленої у обвинуваченого особливо небезпечної психотропної речовини у понад 6,5 разів перевищує найнижчу межу, від якої відміряється великий розмір, тобто більше, ніж у 650 разів перевищує розмір визначеної добової дози. Крім цього, суд вважає, що відсутність даних про стабільність та достатність доходу обвинуваченого також вказує на неможливість придбання останнім великої кількості психотропної речовини для особистого вживання. За викладених мотивів доводи захисту та обвинуваченого щодо мети придбання психотропної речовини та можливості вжити на протязі декількох тижнів чи навіть місяців суд оцінює критично, як спосіб захисту та дані з метою пом’якшення покарання”, – йдеться у вироку.

Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, та призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк 6 років з конфіскацією майна, належного йому на праві власності, крім житла.

На вирок може бути подана апеляційна скарга упродовж тридцяти днів з дня його проголошення.