Вибрати За

Керівникам міст-побратимів Романівської громади з Польщі та Литви вручили відзнаки «Честь і Слава Житомирщини»

Минулого тижня мерам міст-побратимів Романівської громади вручили відзнаки «Честь і Слава Житомирщини».
Нагороду та символічні подарунки старості Кольбушовського повіту (Польща)  Юзефу Кардишу та його колегам, а також меру Молетайського району (Литва) Саулюсу Яунейку та його колегам вручив фундатор та куратор співпраці Романівської громади з містами-побратимами, начальник управління Житомирської обласної військової адміністрації Олександр Кондратюк.

“Міста-побратими Романова надзвичайно потужно допомогли нам на початку масштабного вторгнення. Вони організували, зуміли зібрати і доставити в Романівську громаду вкрай дефіцитне на той момент – і ліки, і харчі, а головне – спорядження для бійців, обладнання для рятувальників. У лютому-березні, коли сотні добровольців та мобілізованих жителів Романівщини ставали на захист країни, було дуже важко знайти навіть одяг, а що говорити про технічне оснащення. Наші друзі з Польщі та Литви знаходили теплі костюми та взуття для наших хлопців. Вони чули кожен наш поклик про допомогу, наприклад знаходили тактичне взуття 47, 48 розмірів для бійців, яке і в мирний час знайти непросто. Вони доставляли для наших хлопців біноклі, тепловізори, генератори, дрони і багато іншого необхідного. Наші друзі передали ліки, від яких життєвозалежні мешканці нашої громади та переселенці, у Романівську громаду надіслали все необхідне для лікарні та центру первинної допомоги, вони спакували сотні аптечок для наших бійців на передовій. Молетай, Кольбушовський повіт та Бардо дуже сильно підтримують нас і зараз, за що низький уклін», – зауважив куратор та фундатор співпраці Романівської громади з містами-побратимами Олександр Кондратюк.

Варто зауважити, що у Молетаї для бійців з Романівської громади одразу передали три тепловізори, їх уже вручили воїнам, які несуть службу в гарячих точках.

Волонтери Кольбушової направили ще один автомобіль з допомогою до Романова, Бучі та Ірпеня.

Наразі іде формування чергових вантажів.

Як повідомляв Твій Романів раніше, відзнаку «Честь і Слава Житомирщини» отримав Кжиштоф Жеганські, очільник міста Бардо  (Польща), яке  також дуже потужно допомагало та допомагає Романівській громаді.