Вибрати За

Карантин у Романові. Фоторепортаж

У Романові, як і у всій Україні, триває карантин задля убезпечення від поширення коронавірусу.

Жителі селища розділилися на кілька категорій: одні дотримуються всіх вимог карантину, а деякі вважають, що вірус – вигадки, дехто нехтує карантином, аби не втрачати можливість заробити, тощо.

19 березня у Романові продовжував роботу кооперативний ринок. Хоча продавців, як і покупців, було менше, ніж зазвичай. У Романові припинили роботу частина закладів з надання послуг та магазинів непродовольчих товарів, хоча деякі й продовжують свою роботу, попри заборону. У закладах, яким дозволено продовжувати роботу, висять оголошення з проханням заходити до магазинів по двоє, троє чи максимум п’ятеро, тут розміщують дезінфікатори для рук, персонал працює в рукавичках.

На вулицях у Романові 19 березня було досить людно, хоча варто зазначити, що вечорами нині в селищі значно пустіше і безлюдніше, ніж зазвичай. Людей у масках – небагато.

Для багатьох карантин – привід виділити час для хоббі: на Виспі можна побачити чимало рибалок, які знаходяться один від одного на відстані. Батьки присвячують час своїм діткам, гуляють з ними Романівським парком, уникаючи спілкування з іншими батьками.