Вибрати За

З початку пандемії на Романівщині зафіксували 24 порушення правил карантину

24 адмінпротоколи з початку пандемії склали на жителів Романівщини за порушення Постанови Кабінету Міністрів України № 641 від 22.07.2020 року «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» .

Про це Твій Романів повідомили у Романівському відділенні поліції

В Єдиному реєстрі судових рішень опубліковані судові постанови щодо більшості цих порушень. Зокрема протоколи склали на жителів Романова, Биківки, Печанівки, Мирополя, тощо, в основному на продавців магазинів або покупців, які були без засобів індивідуального захисту (масок чи респіраторів) у закладі. В переважній більшості суд обмежив покарання усним зауваженням.

Також працівник Романівського відділення поліції під час відрядження склав прокол на власника кафе в Житомирі, яке працювало після 23 години попри заборону.

Цього тижня, починаючи з 2 листопада, перевірки щодо дотримання карантину планують проводити щодня.

Нагадаємо, з 2 листопада Романівський район перебуває в “Червоній зоні” поширення карантину. В районі обмежили роботу магазинів, кафе та закладів з надання послуг.