Вибрати За

Зі снігового полону на Романівщині за добу витягали десятки машин та автобус з пасажирами
13 лютого на Романівщині у снігові пастки потрапили чимало автомобілів. Багато з них не змогли вибратися самотужки і змушені були кликати на допомогу рятувальників або місцеву владу.

Так, за повідомленням Романівського РС ДСНС, о 4.31 ранку рятувальники із снігового замету на трасі поблизу Каменя витягували автомобілі Пежо та Жигулі. О 7.42 на цій же трасі в переметі застряг автобус ПАЗ, в якому знаходилося 20 пасажирів. А о 17.30 рятувальники отримали повідомлення про те, що на трасі на проміжку між Романівкою і Стовповим у снігову пастку потрапили 20 автівок.

Миропільська селищна рада теж повідомляє, що сьогодні допомагає жителям громади вибиратися із снігових заметів на трасах, що сполучаються з Мирополем. Через шквальні вітри, які не вщухають та намели кучугури снігу, місцями й до метра, блокується рух транспорту. Близько 15 години спільними зусиллями техніки Миропільської громади, рятувальників та завдяки допомозі ТОВ “Граніт”, яке надало потужну техніку, зі снігового полону на трасі між Мирополем і Печанівкою витягли понад 50 автівок, пробивши перемети аж до Романівки.

На трасі між Мирополем і Полонним поблизу Дертки зі снігових переметів витягли понад 20 машин. На місці працювала техніка Миропільської громади і ТОВ “Граніт”, пізніше приєдналася техніка фірми, що обслуговує за тендером цю ділянку дороги.

При Миропільській громаді створили штаб, який організовує роботу з боротьби із сніговим колапсом.

Синоптики ж прогнозують найближчим часом такі ж снігові хуртовини. Тож шановні водії, за можливості, утримайтеся від поїздок!
Щойно із місця подій!
На виїзді з Мирополя в напрямку на Романівку величезні замети. Через шквальні вітри, які не…

Опубліковано Миропільська селищна рада Субота, 13 лютого 2021 р.