Звіт народного депутата України VIII скликання Развадовського Віктора Йосиповича
За період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року
ШАНОВНІ ВИБОРЦІ! Відповідно до п. 2 ст. 7 Закону України «Про статус народного депутата України» інформую виборців 67-го виборчого округу про свою депутатську діяльність.
(Посилання на офіційний сайт Верховної Ради України)
Законотворча діяльність: Особисто та у співавторстві підготував і подав 29 законопроектів, 2 з яких стали чинними актами.
(Посилання на офіційний сайт Верховної Ради України)
Депутатські звернення: Загальна кількість громадян по 67-му виборчому округу, які звернулися до народного депутата України Развадовського В.Й. впродовж VIII скликання (1.01.2016 – 31.12.2016 рр.) – 1936;
кількість розглянутих письмових зверненнь громадян – 1295;
кількість проведених особистих прийомів – 641;
кількість проведених зустрічей з виборцями – 59.
За депутатськими зверненнями народного депутата України Развадовського В.Й. громадяни й організації 67-го виборчого округу отримали грошову допомогу від органів місцевої влади на загальну суму – 430 600 гривень. За сприяння народного депутата України Развадовського В.Й. виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій 67 виборчого округу на суму – 20 мільйонів гривень.
Депутатські запити:
(Посилання на офіційний сайт Верховної Ради України)
Відповідно до ст. 15 Закону України «Про статус народного депутата України» та п. 1 ст. 225 Закону України «Про регламент Верховної Ради України» подано 42 депутатських запити. (На одному пленарному засіданні може бути оголошено не більше двох депутатських запитів одного народного депутата). На вирішення проблемних питань, піднятих у численних зверненнях виборців, окрім особистих та депутатських коштів використовувалися кошти друзів, однодумців, родини, спонсорів. За що їм усім моя щира вдячність.
Романівський район
МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА, НАДАНА ГРОМАДЯНАМ РОМАНІВСЬКОГО РАЙОНУ:
с. Паволочка – Романюк К.Я.; с. Бартуха – Степанюк С.Є.; смт Романів – Кінах Н.В.; с. Старочуднівська Гута – Шерстюк С.В.; смт Романів – Якимчук А.П.; смт Романів – Жегульовій І.В.; с. Мала Козара –Багінській Л.Е.; смт Романів – Дардалевич М.Є.; смт Романів – Мельниковій Т.Я.; с. Романівка – Дуфанець М.М.; смт Романів – Беник А.Ф.; с. Ясногород – Василівському І.Л.; смт Романів – Василівській А.М.; смт Романів – Макарчук Т.В.; смт Романів – Шепітько Л.М.; с. Прутівка – Рекша Н.В.; смт Романів – Яремчук О.М.; смт Романів – Іванисько Н.А; с. Врублівка – Свінціцькій Ф.М.; с. Врублівка – Яременко Н.А.; смт Романів – Слинявчук А.О.; смт Романів – Дрозд І.В.; смт Миропіль – Кочубей Т.В.; с. Камінь – Ковальчук Р.А.; смт Романів – Чупілко М.А.; с. Залужне – Бродовському В.Р.; смт Романів – Осиці Н.П.; смт Романів – Земику П.Є.; с. Карвинівка – Сосіній Н.І.; смт Романів – Горбачевському К.Л.; с. Вила – Балашовій Г.М.; с. Вила – Сивук Ю.О.; смт Романів – Вакулін С.В.; с. Білки – Гирук М.В.; с. Товща – Ковальській М.Ф; с. Старочуднівська Гута – Телицькому Й.А.; с. Печанівка – Галіцькій Л.С.; с. Печанівка – Туз Т.М.; с. Разіне – Талько Р.Є.; смт Миропіль – Гончарук Н.Д.; с. Вільха – Мосійчук В.І.; с. Карвинівка – Галіцькому В.Ф.; с. Соболівка – Галустян З.О.; смт Романів – Пелешок Н.В.; смт Романів – Касянчук Т.І.; смт Романів – Козиревій Л.Г.; с. Мала Козара – Вишнівському В.А.; с. Садки –Чернецькій Я.Г.; с. Цеберка – Садовській М.В.; с. Соболівка – Гойко К.Д.; с. Борятин – Козелу П.Г.; смт Романів – Горбасі Т.В.; с. Врублівка – Носачук К.Л.; смт Романів – Клименко Г.Г.; с. Биківка – Шуляру П.П.; с. Биківка –Гутевич О.П.; смт Миропіль – Варламовій Л.П.; смт Романів – Браморщик М.Д.; смт Миропіль – Латко О.В.; с. Булдичів – Пахновій А.В.; с. Ягодинка –Топузовій Н.В.; смт Романів – Маліновському Д.К.; с. Булдичів – Мусіяшко О.І.; с. Карвинівка – Маньківській О.Ф.; смт Биківка – Ореновській О.В.; смт Романів – Бондарчуку І.Г.; с. Камінь – Шахмардановій Є.Д.; смт Романів –Залізному І.М.; с. Камінь – Столяр В.М.; с. Пилипо-Кошара – Китаєвій М.К.; с. Станіславівка – Сушицькому Ц.Й.; с. Корчівка – Доньченко П.А.; смт Романів – Горбачевській О.М.; смт Биківка – Бабенко Л.Й.; смт Романів –Воронюку Л.І.; с. Соболівка – Філінському К.Ф.; смт Миропіль – Бичківській Н.І.; с. Станіславівка – Зданівській К.М.; с. Романівка –Тімкову О.П.; с. Романівка – Кучмію М.П.; с. Карвинівка – Котвіцькому Р.Ц.; смт. Романів – Житомирцю Р.А.; смт. Романів – Щербі В.К.; с. Печанівка – Котовій Т.О.; с. Печанівка – Добровольській Л.М.; смт Романів – Данілевичу А.І.; смт Романів – Стадніку І.О.; с. Романівка – Косюк І.М.; с. Романівка – Луговій Т.Л.; смт Романів – Дьожину Б.М.; смт Романів – Поліщук Л.Г.; с. Врублівка – Гижі Л.М.; смт Романів – Шпортко В.О.; смт Романів – Романчуку В.В.; смт Романів – Ільніцькій Н.Г.; смт Романів –Вороновій Т.Д.; смт Миропіль – Олійник О.О.; смт Романів – Прус Г.З.; с. Межирічка – Галанзовській М.М.; смт Романів – Стрельчук В.Є.; с. Межирічка – Башинському А.Л.; смт Романів – Карпінському В.Ю.; смт Романів – Рекуну А.С.; с. Бартуха – Токарчук Н.Т.; с. Нивна – Папінському В.М.; с. Романівка – Марчук С.Д.; с. Бартуха – Петрикович Є.П.; с. Врублівка – Граур О.М.; с. Врублівка – Маринічу В.О.; смт Романів – Нагорному А.В.; с. Романівка – Станкевичу О.М.; с. Романівка – Леонтьєвій М.Ю.; с. Бартуха – Степанюк С.Є.; с. Межирічка – Козаченко Л.Ф.; смт Романів – Криничному І.Р.; смт Романів – Бричківській Л.Е.; с. Разіне – Назарчук Г.І.; смт Романів – Баліцькій М.Д.; смт Романів – Розвадовській М.Г.; смт Романів – Коневіцькому О.А.; с. Колодяжне – Момотюк Л.В.; смт Романів – Любар І.В.; смт Романів – Беник І.В.; с. Романівка – Якенко А.Я.; смт Романів – Шувалюк Т.А.; смт Романів – Шпонарській Ф.М.; с. Велика Козара – Коржовському М.М.; с. Лісна Рудня – Ліскову В.С.; смт Биківка – Філінській Т.Г.; с. Гордіївка – Бистрицькій Г.В.; с.Хижинці – Чернюк Л.Я., смт Романів – Багінському А.М.; с. Ясногород – Мельничуку В.М.; смт Романів – Павловій Г.Д.; с. Камінь – Альоновій І.В.; с. Межирічка – Гулінській Ю.В.; смт Биківка – Бойко Н.Г.; с. Мані – Бутевич Л.С.; смт Миропіль – Гапонюку М.Г.; смт Романів – Павлюк М.Б.; смт Биківка – Терещук Т.В.; смт Романів – Сланцовій І.П.; с. Врублівка – Кушнір-Талько Т.В.; смт Романів – Красинській А.В.; смт Романів – Рудь Н.С.; смт Романів – Шпонарській О.К.; смт Романів – Мусійчук Г.Г.; смт Романів – Коломієць Л.С.; смт Романів – Бандекіній Т.О.; с. Корчів- ка – Сохан В.В.; смт Романів – Ліховому В.А.; с. Мані – Менчинській Г.В.; с. Печанівка – Залужній Л.М.; смт Миропіль – Шиманській А.Т.; смт Романів – Романенко Л.Ю.; смт Романів – Біньковській Л.А.; с. Межирічка – Радушинській Н.М.; с. Межирічка – Прокопович С.М.; смт Миропіль – Павловській Г.К.; смт Романів – Пащенко О.Г.; смт Романів – Бутрик А.П.; с. Пилипо-Кошара – Талько Л.Ф.; с. Паволочка – Барчук Л.А.; смт Романів – Коломієць М.П.; смт Романів – Доманській А.С.; смт Романів – Бондар П.Є.; смт Биківка – Роговському Ф.В.; смт Романів – Нараєвській О.П.; с. Вила – Скакуну В.Й.; с. Станіславівка – Свінціцькому Л.Л.; с. Старочуднівська Гута – Рачинській А.П.; с. Вільха – Словінській З.Г.; смт Романів – Столяр Л.В.; смт Романів – Базько І.В.; с. Врублівка – Гулінській Т.М.; смт Миропіль – Райковській А.С.; смт Романів – Щуру П.А.; с. Печанівка – Полюшкевич Т.В.; смт Миропіль – Астахову П.П.; с. Гордіївка – Харчуку В.М.; смт Романів – Лукавській М.С.; с. Вільха – Малині Д.М.; с. Романівка – Салясовій В.Д.; смт Романів – Романчуку Д.В.; с. Червоні Хатки – Іваніцькій Л.П.; с. Печанівка – Котовій Т.О.; смт Романів – Сягровському І.М.; с. Дертка – Полюшкевич Л.В.; смт Биківка – Симону В.Й.; с. Романівка – Приваловій О.І.; смт Биківка – Правиловій Т.Й.; смт Романів – Ігнатюк Г.М.; смт Романів – Парфенюк М.В.; смт Биківка – Свінціцькій Я.К.; смт Романів – Драгокупол О.А.; смт Романів – Скакун І.В.; с. Годиха –Темченко О.О.; с. Врублівка – Москалевському В.Є.; с. Мала Козара –Грищук Л.Л.; смт Романів – Сінеуцькому М.О.; смт Романів – Гриценко Н.С.; смт Биківка – Голімбйовській Г.В.; смт Романів – Ніколайченко Л.П.; смт Биківка – Голімбевській Ф.С.; смт Биківка – Голимбевському Л.З.; с. Соболівка – Балашовій О.М.; с.Червоні Хатки – Іваницькій Л.П.; с. Булдичів – Гуменюк Н.П.; с. Вила – Величко С.М.; с. Ясногород – Хорош О.В.; с. Годиха – Шатило А.Й.; с. Прутівка –Джигірей Н.В.; смт Романів – Шевчук Н.А.; смт Романів – Бучко Н.Д.; смт Романів – Охріменко Н.П.; смт Биківка – Мілешко Л.А.; смт Романів – Слободі О.В.; смт Миропіль – Шиманській А.Т.; смт Биківка – Кінцель М.А.; смт Биківка – Весельському В.А.; с. Гордіївка – Куцану Л.П.; с. Врублівка – Турчак О.І.; с. Врублівка – Артимчук Р.О.; с. Монастирок –Кузьмінчук В.М.; с. Ольшанка – Мельничуку П.І.; с. Булдичів – Беркуті О.С.; смт Биківка – Хмільовській М.Й.; смт Романів – Петрову С.О.; смт Миропіль –Лисоті З.Л.; смт Романів – Музичук О.А.; смт Романів – Канівець Т.І.; с. Врублівка – Мельничук І.Ю.; с. Гвіздярня – Іванченку В.В.; смт Романів –Кучменко Л.М.; смт Биківка – Сливка Н.О.; с. Камінь – Бабійчуку О.В.; смт Миропіль – Кухарук Н.М.; с. Печанівка – Придатченко І.В.; смт Биківка –Терещук І.Ю.; смт Романів – Коцюбинському А.М.; смт Романів – Беспянській В.Й.; смт Романів – Андрушко В.Й.; смт Романів – Талько В.М.; с. Врублівка – Рудь А.А.; смт Биківка – Петренко А.В.; смт Романів – Драгокупел С.В.; смт Романів – Корнійчук М.Є.; c. Булдичів – Курган К.М.; с. Романівка – Кучмій О.П.; смт Романів – Ілюченко С.Б.; с. Соболівка – Галустян З.О.; с. Врублівка – Поліщук Т.М.; смт Романів –Курніковій Р.В.; с. Гвіздярня – Федоровській Я.В.; с. Печанівка – Комар Н.Є.; смт Романів – Шкуратюк Н.І.; смт Биківка – Яворській-Грибан О.А.; смт Биківка – Морозюку А.А.; смт Романів – Пащенко О.Г.; с. Карвинівка – Василівському Л.Ф.; с. Ясногород – Тополюку А.М.; смт Романів – Глінській М.Б.; с. Прутівка – Крутій Є.Я.; с. Велика Козара – Бондарчук Н.І.; смт Биківка – Ганкіній С.С.
Допомога на ліквідацію наслідків пожежі в домоволодінні: | ||
с. Нивна | Савіцькому В.Ф. надано матеріальну допомогу | |
с. Садки | Василенку Є.В. надано матеріальну допомогу | |
с. Химрич | Сінчуку О.В. надано матеріальну допомогу | |
с. Межирічка | Прокопович С.М. надано матеріальну допомогу | |
с. Омильне | Паламарчук Г.В. надано матеріальну допомогу | |
Допомога загальноосвітнім навчальним закладам: | ||
смт Миропіль | Миропільській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 надано матеріальну допомогу на встановлення металопластикових вікон у 7 класі | |
смт Миропіль | Миропільській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 надано матеріальну допомогу на встановлення металопластикових вікон у 4 класі | |
смт Романів | Романівській гімназії (6-Б класу) придбано шкільні парти 15 шт. | |
с. Костянтинівка | Костянтинівській ЗОШ І-ІІІ ст. подаровано ноутбук | |
смт Романів | Романівській гімназії (5-А класу) подаровано шкільну магнітну дошку | |
смт Миропіль | Миропільській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 надано матеріальну допомогу на ремонт харчоблоку | |
смт Миропіль | Миропільській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 надано матеріальну допомогу на встановлення нових металопластикових вікон | |
Романівський район | З нагоди Дня знань усім 27-ми школам району подаровано ноутбуки «ASUS» (загальна кількість 27 шт.) | |
с. Печанівка | Печанівській ЗОШ І-ІІІ ст. (8 класу) подаровано ноутбук | |
с. Печанівка | Печанівській ЗОШ І-ІІІ ст. надано матеріальну допомогу на встановлення металопластикових вікон | |
смт Миропіль | Миропільській гімназії надано матеріальну допомогу на придбання туристичних палаток | |
смт Романів | Відділу освіти Романівської РДА надано кошти для вручення іменних стипендій учням на святі «Обдарованість року-2016» | |
с. Червоні Хатки | Червонохатківській ЗОШ І-ІІІ ст. надано кошти на придбання підручників з німецької мови | |
смт Романів | Романівському ліцею подаровано бензопилу | |
с. Нивна | Біля Нивненської ЗОШ І-ІІІ ст. встановлено спортивно-ігровий комплекс «Геракл» | |
с. Ясногород | Ясногородській ЗОШ І-ІІІ ст. подаровано музичну апаратуру | |
мт Миропіль | Миропільській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 подаровано багатофункціональний пристрій «Canon» | |
Допомога дошкільним навчальним закладам: | ||
смт Романів | ДНЗ «Сонечко» (групі «Капітошка») придбано 10 двоярусних ліжечок та 20 матраців | |
с. Камінь | ДНЗ «Казочка» придбано 10 дитячих ліжечок з матрацами | |
смт Миропіль | Групі “Колобок” Миропільського Центру розвитку дитини надано матеріальну допомогу на встановлення нових металопластикових вікон | |
с. Вільха | ДНЗ «Лісова пісня» подаровано активну колонку з мікшерним пультом та два радіомікрофони | |
с. Червоні Хатки | ДНЗ «Дзвіночок» подаровано активну колонку з мікшерним пультом та два радіомікрофони | |
смт. Романів | Романівському центру розвитку дитини подаровано музичну апаратуру | |
смт Романів | Романівському ДНЗ «Сонечко» подаровано дитячі столики | |
с. Товща | ДНЗ встановлено дитячий спортивно-ігровий комплекс «Геракл» | |
Романівський район | З нагоди Дня вихователя 21 дошкільному навчальному закладу району подаровано багатофункціональні пристрої «Canon» (принтер, сканер, копір.) в кількості 21шт. | |
с. Вільха | ДНЗ «Лісова пісня» придбано килимове покриття у музичну залу | |
смт Биківка | ДНЗ «» надано матеріальну допомогу на облаштування котельні | |
Допомога закладам культури: | ||
с. Биківка | Будинку культури надано матеріальну допомогу на придбання сценічних костюмів вокальному жіночому колективу | |
с. Ясногород | Сільському клубу надано матеріальну допомогу на придбання сценічних костюмів вокальному колективу | |
с. Нивна | Сільському клубу надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи | |
с. Голубин | Сільському клубу надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи | |
с. Химрич | Сільському клубу подаровано музичну апаратуру | |
с.Камінь | Будинку культури надано матеріальну допомогу на придбання сценічних костюмів | |
с.Камінь | Сільській бібліотеці надано матеріальну допомогу на придбання книг | |
смт Романів | Районному Будинку культури надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи водогону | |
с. Мала Козара | Сільському клубу подаровано ноутбук | |
с. Вільха | Вільшанському Будинку культури подаровано два радіомікрофони і стійки до них, надано матеріальну допомогу на ремонт апаратури | |
с. Паволочка | Сільському клубу надано матеріальну допомогу на придбання музичної апаратури | |
с. Врублівка | Будинку культури подаровано ноутбук | |
с. Годиха | Сільському клубу подаровано ноутбук | |
смт Миропіль | Старомиропільському Будинку культури придбано більярдного стола | |
Допомога закладам медицини: | ||
смт Романів | КУ Центр ПМСД та МК надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи в приміщенні | |
смт Миропіль | Миропільській амбулаторії загальної практики сімейної медицини надано матеріальну допомогу на встановлення металопластикових вікон | |
с. Гвіздярня | У Гвіздярненському ФАПі замінено на металопластикові усі 12 вікон | |
Романівський район | КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» для медичних закладів району подаровано штативи для внутрівенних крапельниць в кількості 60 штук. | |
Допомога конфесійним громадам: | ||
с. Гордіївка | Церкві Євангелійських християн-баптистів надано матеріальну допомогу на встановлення металопластикових вікон | |
с. Врублівка | Свято-Покровського храму надано матеріальну допомогу на встановлення металопластикових вікон | |
с. Старочуднівська Гута | Свято Миколаївському храму надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи | |
смт Романів | Костьолу Святого Станіслава надано матеріальну допомогу | |
смт Романів | Свято-Успенському храму надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи | |
смт Романів | Храму Покрови Пресвятої Богородиці надано матеріальну допомогу на церковні потреби | |
смт Романів | Релігійній громаді християнської церкви «Перемога» надано матеріальну допомогу на придбання музичної апаратури | |
с. Гордіївка | Римо-католицькій церкві Отця Піо надано матеріальну допомогу на будівництво | |
смт. Романів | Свято-Успенському храму надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи | |
смт Романів | Костьолу Святого Станіслава подаровано комплекс чаш для святої води | |
смт Романів | Костьолу Святого Станіслава подаровано електронні дзвони | |
с. Романівка | Храму Різдва Пресвятої Богородиці надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи | |
с.Монастирок | Свято-Троїцькому храму надано матеріальну допомогу на церковні потреби | |
смт Миропіль | Храму Святої Богородиці подаровано пилесос | |
с. Камінь | Храму Різдва Богородиці надано матеріальну допомогу | |
смт Романів | Храму Покрова Пресвятої Богородиці надано матеріальну допомогу на будівництво | |
смт Романів | Свято-Успенському храму надано матеріальну допомогу на придбання водосвятного бака та Різдвяного вертепу | |
Інші види наданої допомоги: | ||
Романівський район | До 27-ї річниці виведення військ з Афганістану організовано концерт гурту «Контингент» та надано матеріальну допомогу усім ветеранам-афганцям району та сім’ям загиблих і померлих | |
смт Романів | Романівській районній організації Української Спілки Ветеранів Афганістану надано матеріальну допомогу на облаштування в Бердичівському шпиталі палати афганців-учасників АТО | |
смт Миропіль | 10-му Територіальному вузлу урядового зв’язку подаровано … | |
смт Романів | На території селища встановлено електронний годинник | |
смт Биківка | На території селища встановлено електронний годинник | |
смт Миропіль | На території селища встановлено електронний годинник | |
с. Вільха | Листоноші Назарук Ж.В. подаровано велосипед | |
Романівський район | До 30-річчя аварії на Чорнобильській ЧАЕС учасникам її ліквідації надано матеріальну допомогу на організацію і проведення заходу та вручено памятні медалі «За Заслуги» (77чол.) | |
смт Романів | Громадській організації рибалок-любителів Романова «Рибачок» надано матеріальну допомогу на проведення заходів з очистки русла річки Лісна | |
смт Романів | До Дня Романова жителям району подаровано концерт популярного співака Олега Винника | |
смт. Романів | Громадській організації людей з інвалідністю «Глорія» Романівського району подаровано комп’ютер та комп’ютерний стіл | |
смт Миропіль | Колективне звернення Якимчук Л.В. та інші на ремонт покрівлі в житловому будинку | |
смт Романів | ДЮСШ надано матеріальну допомогу на проведення турніру з міні-футболу, приуроченого дню виведення військ з Афганістану | |
смт. Романів | До Дня самоврядування організовано концерт гурту «Контингент» | |
смт Романів | Волонтерській групі Романівщини «Берегиня» надано матеріальну допомогу | |
с. Залужне | Жителям села надано матеріальну допомогу на ремонт дороги | |
смт Романів | Жителям п’ятиповерхівок по вул. С.Лялевича придбано спортивний комплекс | |
смт Биківка | Биківській селищній раді подаровано ноутбук | |
смт Биківка | В центрі селища біля фігури Божої Матері встановлено три лавочки | |
смт Биківка | Биківській селищній раді надано матеріальну допомогу на ремонт вулиць | |
смт Романів | Жителям вул. Заводська надано матеріальну допомогу на монтажні роботи по проведенню водопроводу | |
смт Биківка | Комунальному підприємству «Водолій» надано матеріальну допомогу на придбання шин для автомобіля ГАЗ-53 | |
смт Романів | Громадській організації «Антибраконьєр» надано матеріальну допомогу на закупівю малька риб | |
смт Биківка | Комунальному підприємству «Водолій» встановлено металопластикове вікно | |
смт Биківка | Биківському поштовому відділенню зв’язку встановлено металопластикове вікно | |
с. Романівка, с. Разіно, с. Раці | З нагоди Дня села надано матеріальну допомогу воїнам АТО (22 чол.) | |
смт Романів | Відділу освіти Романівської РДА подаровано багатофункціональний пристрій «Canon» | |
Романівський район | З нагоди Дня Святого Миколая учням усіх загальноосвітніх закладів району, вихованцям дошкільних навчальних закладів та персоналу, сільським радам, вручено новорічні подарунки в кількості 6040 шт. |
Житомир та Житомирський район
МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА, НАДАНА ГРОМАДЯНАМ:
с. Нова Рудня – Обласній Л.В.; с. Березівка-1 – Ковбасюку В.М. с. Корчак – Василенку Ю.С.; с. Довжик – Крутію Я.І.; смт Новогуйвинське – Міщенку А.Д.; с. Барашівка – Навроцькій Д.О.; с. Василівка – Кондрацькій Н.І.; с. Сінгури – Дем’янчук Г.О.; с. Піщанка – Капарчук З.П.; с. Висока Піч – Мясківській І.О.; с. Троянів – Коберник Н.П.; с. Станишівка – Мельник І.С.; с. Іванівка – Надоненко Н.Д.; с. Глибочиця – Андрійчук О.В.; смт Озерне – Ждановій М.А.; с. Висока Піч – Якимчук Р.М.; с. Іванівка – Шевчук Л.І.; с. Гай – Коваль Ю.П.; с. Висока Піч – Тупчій Н.В.; с. Покостівка – Жигадло Л.А.; смт Новогуйвинське – Костюк Л.П.; с. Іванівка – Мельник М.Б.; смт Новогуйвинське – Марчук О.М.; с. Зарічани – Мавровській Т.О.; с. Висока Піч – Яковлєву І.А.; смт Новогуйвинське – Мохорт С.А.; с. Бистрі– Дідковській Г.М.; с. Кам`янка – Мельник В.Д. с. Іванівка – Колесник Я.К.; с. Вертокиївка – Канарській В.М.; с. Тетерівка – Шарі Л.І.; с. Іванівка – Пархоменко М.В.; с. Іванівка – Зайцю М.Т.; смт Озерне – Ждановій М.А.; смт Новогуйвинське – Шульзі В.В.; с. Ліщин – Татуревичу В.М.; с. Висока Піч – Горобець Л.А.; с. Калинівка – Пузовіковій З.П.; с. Калинівка – Гаврилюк Г.П.; с. Нова Вигода – Слюті В.В.; с. Глибочок – Величко Т.С; с. Іванківці – Чемерис Р.В.; с. Вереси – Гаврилюк Т.В.; с. Іванівка – Рачок О.В.; с. Дениші – Поліщуку В.В.; с. Березівка – Крумен Н.І.; с. Бистрі – Чупирі В.В.; смт Новогуйвинське – Бойко Н.М.; с. Нова Рудня – Лисак Т. м. Житомир – Корнійчук О.С.; м. Житомир – Хробусту О.В.; м. Житомир – Кімаку В.О.; м. Житомир – Ставінському О.К.; м. Житомир – Шатило Г.Ф.; м. Житомир – Мартинюку П.К.; м. Житомир – Гордієнко С.П.; м. Житомир – Вальчуку Л.В.; м. Житомир – Крайновій О.В.; м. Житомир – Каблову А.В.; м. Житомир – Сохальській Г.В.
Допомога на ліквідацію наслідків пожежі в домоволодінні: | |
м. Житомир | Кондаковій М.Й. надано матеріальну допомогу |
Допомога загальноосвітнім навчальним закладам: | |
м. Житомир | ЗОШ І-ІІІ ст. № 28 надано матеріальну допомогу учневі 11 класу Кусяку Василю Антоновичу, як відміннику навчання, переможцю міських, обласних та всеукраїнських конкурсів Малої Академії Наук, переможцю міжнародної олімпіади з екології (золота медаль, Грузія, 2016 рік). |
м. Житомир | Житомирській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 подаровано ноутбук |
м. Житомир | Житомирській ЗОШ І-ІІІ ст. №32 подаровано ноутбук |
м. Житомир | Житомирській загальноосвітній спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 16 подаровано ноутбук |
м. Житомир | Житомирській ЗОШ І-ІІІ ст. №28 подаровано ноутбук |
м. Житомир | Житомирській ЗОШ І-ІІІ ст. №15 подаровано ноутбук |
м. Житомир | Управлінню освіти Житомирської міської ради подаровано багатофункціональний пристрій «Сanon» (принтер, сканер, копір) |
м. Житомир | Відділу освіти Житомирської РДА подаровано багатофункціональний пристрій «Сanon» (принтер, сканер, копір.) |
Допомога дошкільним навчальним закладам: | |
м. Житомир | Житомирському центру розвитку дитини № 5 подаровано ноутбук |
м. Житомир | Житомирському ДНЗ № 26 подаровано ноутбук |
м. Житомир | Житомирському ДНЗ № 6 встановлено дитячий ігровий майданчик |
м. Житомир | Житомирському центру розвитку дитини №5 подаровано багатофункціональний пристрій «Сanon» |
м. Житомир | Житомирському ДНЗ №26 До подаровано багатофункціональний пристрій «Сanon» |
м. Житомир | Житомирському ДНЗ №6 подаровано багатофункціональний пристрій «Сanon» |
м. Житомир | Житомирському навчально-виховному комплексу №11 подаровано багатофункціональний пристрій «Сanon» |
м. Житомир | Житомирському навчально-виховному комплексу «Родина» № 65 подаровано багатофункціональний пристрій «Сanon» та ноутбук |
м. Житомир | Житомирському ДНЗ № 15 подаровано багатофункціональний пристрій «Сanon» |
Допомога закладам медицини: | |
м. Житомир | КУ «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського» подаровано два телевізори «Hitachi» та дві приставки Т-2 терапевтичному відділенню для ліквідаторів, потерпілих від аварії на ЧАЕС та учасників АТО |
Інші види наданої допомоги: | |
м. Житомир | До 27-ї річниці виведення військ з Афганістану організовано концерт гурту «Контингент» та надано матеріальну допомогу ветеранам-афганцям та сім’ям загиблих і померлих |
м. Житомир | До 30-річчя аварії на Чорнобильській ЧАЕС учасникам її ліквідації надано матеріальну допомогу на організацію і проведення заходу та вручено памятні медалі «За Заслуги» (1264 чол.) |
м. Житомир | ГО «Фонду зведеного мобільного загону спецзахисту ЦО м. Житомира та області», учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській ЧАЕС м. Житомира надано памятні медалі «За заслуги» (41 чол.) |
м. Житомир | Голові правління ЖОГО «Захист дітей війни» Царюку В.Я. надано матеріальну допомогу на видання документально-художньої повісті «Дитинство, опалене війною» |
м. Житомир | Міській організації воїнів-афганців надано матеріальну допомогу на виготовлення металевих стендів-конструкцій для 25-го гарнізонного Будинку офіцерів |
м. Житомир | ГО «Житомирська обласна спілка учасників та ветеранів АТО «Схід» надано матеріальну допомогу на придбання медикаментів для бійців 54-го ОРБ |
м. Житомир | Житомирській міській спілці ветеранів 18-ї окремої авіаційної ескадрильї надано матеріальну допомогу на видання книги з нагоди 70-річчя від дня створення Житомирської міської спілки ветеранів 18-ї окремої змішаної авіаційної ескадрильї в/ч 33623 |
м. Житомир | ГО «Житомирська районна федерація футболу» надано матеріальну допомогу на придбання газонокосарки |
м. Житомир | Житомирській міській дитячій громадській організації «Все робимо самі» надано матеріальну допомогу для видання книги «Мрія, яка дає крила» |
м. Житомир | Головному управлінню Національної поліції в Житомирській області надано матеріальну допомогу на придбання форменного одягу для штурмової групи роти поліції особливого призначення |
м. Житомир | Комітету Чорнобильських громадських організацій по Житомирській області (Добровільна Асоціація «Дзвони Чорнобиля») подаровано телевізор |
м. Житомир | Махоріну Г.Л. надано матеріальну допомогу на видання книги «Герої-рятівники», присвяченої подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС |
м. Житомир | Міжнародній громадській організації «Козацтво Запорозьке» (Житомирський округ) надано матеріальну допомогу на придбання туристичного спорядження |
м. Житомир | Марищенку Я.С. надано матеріальну допомогу на видання книги «Війна на сході» |
м. Житомир | Управлінню праці та соцзахисту населення в м. Житомирі подаровано комп’ютер |
м. Житомир | Громадській організації «Чесько-українська спілка «Чехи Житомирщини» надано допомогу на покращення матеріальної бази організації, що опікується талановитими дітьми |
м. Житомир | З нагоди Дня Святого Миколая учням усіх загальноосвітніх закладів, вихованцям дошкільних навчальних закладів та персоналу, які входять до 67 виборчого округу,вручено новорічні подарунки в кількості 7260 шт. |
Допомога на ліквідацію наслідків пожежі в домоволодінні: | |||
с. Вереси | Горай С.Г. надано матеріальну допомогу | ||
с. Барашівка | Харлагіну Г.Я. надано матеріальну допомогу | ||
с. Глибочиця | Гайбонюк В.А. надано матеріальну допомогу | ||
с. Висока Піч | Щербаковій В.Г. надано матеріальну допомогу | ||
с. Березина | Гриценку О.В. надано матеріальну допомогу | ||
с. Перлявка | Грабівській Т.С. надано матеріальну допомогу | ||
с. Покостівка | Жигадло В.В. надано матеріальну допомогу | ||
с. Станишівка | Швед Н.М. надано матеріальну допомогу | ||
с. Станишівка | Харитонюк Є.Д. надано матеріальну допомогу | ||
с. Тетерівка | Зіновчук З.Ф. надано матеріальну допомогу | ||
с. Тетерівка | Галицькій Т.В. надано матеріальну допомогу | ||
с. Тетерівка | Рибачок Р.Л.надано матеріальну допомогу | ||
с. Тетерівка | Колеснікову В.С. надано матеріальну допомогу | ||
с. Тетерівка | Герасимчук М.О. надано матеріальну допомогу | ||
с. Висока Піч | Голубенку М.І. надано матеріальну допомогу | ||
Допомога загальноосвітнім навчальним закладам: | |||
с. Сінгури | Сінгурівській ЗОШ І-ІІІ ст. подаровано ноутбук | ||
с. Сінгури | Сінгурівській ЗОШ І-ІІІ ст. подаровано принтер (3х1) | ||
смт Новогуйвинськ | Новогуйвинській гімназії (4-А класу) подаровано LCD телевізор | ||
с. Іванівка | Іванівській ЗОШ І-ІІІ ст. подаровано проекційний екран | ||
с. Кодня | Коднянській ЗОШ І-ІІІ ст. подаровано принтер (3х1) | ||
смт Новогуйвинське | Новогуйвинській гімназії (1-А класу) подаровано LCD телевізор | ||
с. Піски | Пісківській ЗОШ І-ІІІ ст. подаровано новий комп’ютер | ||
с. Ліщин | Ліщинській ЗОШ І-ІІІ ст. надано матеріальну допомогу на придбання музичної апаратури | ||
смт Новогуйвинське | Новогуйвинській гімназії (7-А класу) подаровано LCD телевізор | ||
смт Озерне | Озерненській гімназії (4-А класу) подаровано LCD телевізор | ||
смт Озерне | Озерненській гімназії (6-Акласу) надано матеріальну допомогу на встановлення 3-х металопластикових вікон | ||
смт Озерне | Озерненській гімназії (10 класу) надано матеріальну допомогу на поїздку до міста Львова | ||
смт Озерне | Озерненській гімназії (1-В класу) надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи | ||
с. Сінгури | Сінгурівській ЗОШ І-ІІІ ст. надано матеріальну допомогу на придбання меблів для методичного кабінету | ||
с. Висока Піч | Високопічській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 подаровано комп’ютер | ||
с. Барашівка | Барашівській ЗОШ -І-ІІІ ст. подаровано комп’ютер | ||
с. Глибочок | Глибочанській ЗОШ І-ІІ ст. встановлено металопластикові вікна (4 шт.) | ||
Житомирський район | З нагоди Дня знань 33 школам району подаровано ноутбуки «ASUS» (загальна кількість 33 шт.) | ||
с.Тетерівка | Тетерівській ЗОШ І-ІІІ ст. надано матеріальну допомогу на участь в змаганнях шкільної команди Юних інспекторів руху | ||
с. Ліщин | Ліщинській ЗОШ І-ІІІ ст. (8-9класам) подаровано телевізор | ||
смт Новогуйвинське | Новогуйвинській музичній школі подаровано ноутбук | ||
смт Озерне | Озерненській гімназії подаровано шкільну дошку | ||
смт Озерне | Озерненській гімназії (5-Б класу) подаровано шкільну дошку | ||
с. Лука | Луківській ЗОШ І-ІІІ ст. подаровано бензопилу | ||
с. Левків | Левківській ЗОШ І-ІІІ ст. подаровано морозильну камеру | ||
с. Висока Піч | Високопічській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 подаровано комп’ютер | ||
смт Озерне | Озерненській гімназії (1-В класу) надано матеріальну допомогу на придбання шкільної дошки | ||
Допомога дошкільним навчальним закладам: | |||
с. Туровець | ДНЗ «Любисток» встановлено дитячу гірку | ||
с. Дениші | ДНЗ «Берізка» встановлено дитячий ігровий майданчик | ||
с. Дениші | ДНЗ «Берізка» подаровано принтер | ||
с. Ліщин | ДНЗ «Ластівка» надано матеріальну допомогу на придбання холодильника | ||
с. Тетерівка | ДНЗ «Берізка» встановлено дитячий ігровий майданчик | ||
смт Озерне | ДНЗ «Сонячний теремок» встановлено металопластикове вікно | ||
с. Нова Василівка | Встановлено дитячий ігровий майданчик на території села | ||
с. Лука | ДНЗ встановлено дитячий ігровий майданчик на території села | ||
с. Покостівка | ДНЗ «Ромашка» надано матеріальну допомогу на встановлення металопластикових вікон | ||
с. Барашівка | ДНЗ встановлено дитячий ігровий майданчик на території школи | ||
с. Ліщин | Встановлено дитячий ігровий майданчик на території села | ||
смт Озерне | ДНЗ «Веселка» надано матеріальну допомогу на придбання електричного водонагрівача | ||
с. Глибочиця | ДНЗ «Веселка» подаровано бензопилу | ||
с. Черемошне | ДНЗ «Сонечко» надано матеріальну допомогу | ||
с. Барашівка | ДНЗ «Пролісок» встановлено металопластикові вікна | ||
смт Озерне | Мешканцям буд. №47 та №48 по вул. Авіаційній придбано для встановлення дитячий ігровий майданчик | ||
с. Дениші | ДНЗ «Сонечко» подаровано ноутбук | ||
Житомирський район | З нагоди Дня вихователя і працівників ДНЗ 38 дитячим садочкам подаровано багатофункціональні пристрої «Canon» (принтер, сканер, копір.) в кількості 38 шт. | ||
Допомога закладам культури: | |||
с. Березівка | Будинку культури подаровано принтер | ||
с. Садки | Сільському клубу подаровано новий комп’ютер | ||
с. Садки | Сільській бібліотеці подаровано новий комп’ютер | ||
с. Піски | Будинку культури надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи | ||
с. Покостівка | Сільському клубу подаровано акустичну систему | ||
с. Старошийка | Сільському клубу подаровано акустичну систему | ||
с. Сінгури | Районному Будинку культури надано допомогу на проведення фестивалю-конкурсу «На крилах юності» | ||
с. Висока Піч | Сільському клубу подаровано акустичну систему | ||
с. Корчак | Сільській бібліотеці подаровано комп’ютер | ||
с. Черемошне | Будинку культури подаровано принтер | ||
Допомога закладам медицини: | |||
Житомирський район | ля медичних закладів району подаровано штативи для внутрівенних крапельниць в кількості 100 штук. | ||
с. Тетерівка | Тетерівській об’єднаній територіальній громаді подаровано комп’ютер для Центру первинної медико-санітарної допомоги | ||
с. Станишівка | КУ «Центральна районна лікарня» надано матеріальну допомогу на встановлення в лікарні точки “WI-FI” доступу | ||
Допомога конфесійним громадам: | |||
с. Туровець | Свято-Успенській церкві надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи | ||
с. Кодня | Церкві Різдва Пресвятої Богородиці надано матеріальну допомогу на встановлення метало пластикових вікон | ||
с. Станишівка | Свято-Миколаївській церкві надано матеріальну допомогу | ||
Інші види наданої допомоги: | |||
Житомирський район | До 27-ї річниці виведення військ з Афганістану організовано концерт гурту «Контингент» та надано матеріальну допомогу усім ветеранам-афганцям та сім’ям загиблих і померлих | ||
с. Вереси | Відділенню поштового зв’язку подаровано велосипед | ||
Житомирський район | До 30-річчя аварії на Чорнобильській ЧАЕС учасникам її ліквідації надано матеріальну допомогу на організацію і проведення заходу та вручено памятні медалі «За Заслуги» (319 чол.). | ||
с. Корчак | Корчацькому староству Тетерівської сільської ради подаровано принтер (3в1) | ||
смт Новогуйвинське | Встановлено дитячий майданчик в центрі селища | ||
смт Озерне | Військовій частині А1435 подаровано м’ячі для занять футболом і волейболом та волейбольну сітку | ||
смт Озерне | Військовій частині А1435 подаровано принтер | ||
с. Дениші | Надано матеріальну допомогу до дня святкування села | ||
с. Станишівка | Для стадіону подаровано мебельний комплект | ||
с. Левків | Футбольному клубу надано матеріальну допомогу на придбання спортивного інвентаря | ||
с. Кодня | З нагоди Дня села організовано концерт гурту «Контингент» | ||
с. Кодня | До Дня села подаровано ноутбук | ||
смт Озерне | З нагоди Дня селища організовано концерт гурту «Контингент» | ||
смт Озерне | Гарнізонному будинку офіцерів надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи | ||
с. Глибочиця | З нагоди Дня села організовано концерт Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» | ||
с. Гуйва | Військовій частині ПП В3591 надано матеріальну допомогу на облаштування КПП та кімнати несення служби чергової частини | ||
смт Озерне | Військовому клубу в/ч А1435 надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи | ||
Житомирський район | До Дня самоврядування організовано концерт гурту «Контингент» | ||
Житомирський район | З нагоди Дня Святого Миколая учням усіх загальноосвітніх закладів району, вихованцям дошкільних навчальних закладів та персоналу, сільським радам, вручено новорічні подарунки в кількості 10092 шт. |
Любарський район
Матеріальна допомога, надана жителям Любарського району
с. Коростки – Ковальчук Г.М. ; смт Любар – Семенюк М.М.; с. Громада – Шастуну О.В.; с. Малий Браталів – Жалюк Н.В.; с. Стрижівка – Демчишину М.О.; с. Громада – Кузьмінському Д.Д.; с. Глезне – Огородніку О.В.; с. Провалівка – Данилюку М.П.; смт Любар – Мельнику М.В.; с. Велика Волиця – Осіпчук С.Д.; с Новий Любар – Янко Г.С.; с. Старий Любар – Зарембі Л. В.; с. Березівка – Пахомюк І.О.; с. Новий Любар – Алієву В.І.; с. Старий Любар – Лютику Б.В.; смт Любар – Недострелі А. В.; смт Любар – Морозюку О.А.; с. Липне – Марченко Г.Н.; с. Кириївка – Міщенко К.Ю.; с. Юрівка – Манько Т.І.; смт Любар – Осіньському А.Б.; смт Любар – Столярчук О.С. ; с. Старий Любар – Мамчич М.С.; с. Липне – Марцун А.Д.; смт Любар – Яткевич Л.С.; с. Новий Любар – Усковій С.Г.; с. Громада – Шевчук Т.В.; с. Привітів – Подгурській К.М.; с. Привітів – Столяр О.В.; с. Юрівка – Педик Н.Г.; с. Нова Чортория – Фасолі М.І.; с. Стрижівка – Аврамчук О.А.; с. Юрівка – Лютику В.В.; с. Бичева – Бронюк Н.М.; с. Кутище – Денисюк Є.М.; с. Кириївка – Нагорному В.О.; с. Старий Любар – Фомін Т.П.; смт Любар – Коваль Л. А.; с. Привітів – Коровчук Л.В.; с. Стрижівка – Носаль Н.С.; с. Кириївка – Кравчук Л.Є.; с. Березівка – Войтко В.Г.; с. Авратин – Лінейчуку В.В.; с. Авратин – Тупальській Г.П., смт Любар – Сінкевич Г.В.; с. Новий Любар – Салюк Є.В.; с. Юрівка – Юрик Н.І.; с. Панасівка – Голінській В.С.; с. Панасівка – Залуцькому Д.Д.; с. Стара Чортория – Ярош Л.М.; с. Глезне – Матюсі Г.В.; с. Старий Любар – Ковальчук Л.М.; с. Мала Деревичка – Гуменюк Л.В.; с. Юрівка – Будім С.К.; с. Мотовилівка – Сергійчук Н.І.; с. Мотовилівка – Осіпчук О.М.; смт Любар – Ковальчук В.П.; с. Пединки – Дакус М.П.; с. Новий Любар – Рябчинській М.І.; смт Любар – Кришталь Г.С.; с. Старий Любар – Поповій Н.В.; с. Нова Чортория – Шакурі А.І; смт Любар – Упеніковій О.К.; с. Стара Чортория – Селезньовій Ю.В.; с. Пединки – Євстигнеєву Є.М.; с. Стара Чортория – Дружиніній А.П.; с. Меленці – Сікалюк Г.І.; с. Березівка – Круць Н.Р.; с. Пединки – Плис М.С.; с. Іванківці – Лаврик Н.В.; с. Стара Чортория – Сологуб К.М.; с. Виноградівка – Марченко А.П.; смт Любар – Фурману О.П.; с. Житинці – Народовській Т.В.; с. Громада – Панасюк Г.С.; смт Любар – Прокофівній О.І. с.Новий Любар – Стегнік Н.В.; смт Любар – Лямчик Г.М.; с. Стрижівка – Михайлюк І.О.; с. Юрівка – Корненку Д.Д.; с. Стрижівка – Даховнік Н.В.; с. Кириївка – Міщенко К.Ю.; с. Юрівка – Кузьмінській Т.П.; с. Меленці – Коник Р.Л.; с. Березівка – Сковлюк Л.В.; с. Липне – Ковтонюк О.В.; с. Юрівка – Манько М.В.; с. Громада – Пилявській Т.М.; с. Коростки – Іщук Л.А.; с. Панасівка – Мартюк І.М.; с. Липне – Пасічник О.І.; смт Любар – Гвоздієвській Т.М.; смт Любар – Федорівському В.Л.; с. Малий Браталів – Шевчук Л.М.; с. Кутище – Магдалині О.В.; с. Семенівка – Сливці В.С.; с. Семенівка – Муравській І.В.; смт Любар – Купріянович А.М.; с. Мотовилівка – Вершигорі О.І.; с. Старий Любар – Жовтоножук Л.Г.; с. Громада – Зубарєвій Л.С.; с. Стрижівка – Глухенькій В.Р.; с. Коваленки – Якимчук Л.І.; с. Старий Любар – Діяшкіній Н.В.; с. Стрижівка – Данькевич В.П.; с. Кутище – Дацюк Н.І.; с. Велика Волиця – Тишківській В.Б.; с. Панасівка (хутір Ярмоли)– Загороднюк Т.П.; с. Мотовилівка – Чавалюку О.М.; с. Малий Браталів – Демидюку Р.В.; с. Березівка – Сахневич Н.Г.; с. Громада – Матюсі К.Б.; смт Любар – Грицик В.М.; с. Велика Волиця – Клімчук В.М.; с. Горопаї – Гуменюк Т.А.; с. Кутище – Іщук С.І.; с. Карань – Пастушенко О.В.; с. Новий Любар – Лавренюк Л.М.; с. Мала Деревичка – Шарафану І.І.; смт Любар – Бажановій З.І.; с. Громада – Біленькому І.І.; с. Стара Чортория – Красильнюк Л.П.; с. Мотовилівка – Трудовому С.К.; с. Велика Волиця – Данилко В.В.; с. Стрижівка– Столяр Л.П.; с. Стара Чортория – Печенюк Г.О.; с. Бичева – Чавалюк О.М.; с. Пединки – Коновчук Н.С.; с. Стрижівка – Заруцькій В.П.; с. Панасівка – Шевчук В.К.; с. Громада – Біленькій М.Р.; с. Панасівка – Самолюк С.П.; смт Любар – Стегнію Д.І.; с. Семенівка – Коломійчук Ю.І.; с. Липне – Павлюк Г.І.; с. Веселка – Сторчак С.П.; с. Веселка – Сапотніцькій О.М.; с. Новий Любар – Лавренюк Л.Б.; с. Старий Любар – Мосюрі М.Я.; с. Глезне – Проценко Н.Д.; с. Старий Любар – Білоблоцькій К.С.; с. Кутище – Кравчук О.М.; с. Нова Чортория – Нудищук О.С.; с. Нова Чортория – Завадській Г.В.; с. Стара Чортория – Терещук Г.В.; с. Старий Любар – Малиш Г.О.; с. Нова Чортория – Фасолі С.О.; с. Стара Чортория – Павлюк В.М.; с. Велика Волиця – Курденко Р.Ю.; с. Мала Деревичка – Дем’янчуку С.П.; с. Мотовилівка – Степчук А.А.; с. Глезне – Якобчук О.І.; смт Любар – Данькевичу А.В.; с. Стрижівка – Скороход В.П.; с. Мала Деревичка – Ковалю В.М.; смт Любар – Іванію Ю.М.; с. Глезне – Петренчуку В.Л.; с. Громада – Медведь Л.І.; с. Демківці – Корнелюку В.В.; с. Березівка – Мельнику М.З.; с. Панасівка – Замегі М.В.; с. Старий Любар – Грицик О.Р.; с. Кутище – Дітям сім’ї Батюхів; с. Коростки – Ковальчуку В.Ю.; с. Привітів – Потривайлу М.В.; с. Коростки – Корнелюк А.М.; с. Мала Деревичка – Подзірей Н.М.; с. Мотовилівка – Рек А.В.; с. Семенівка – Макодзебі Н.С.; с. Нова Чортория – Сиса Т.В.; смт Любар – Лісничій Н.І.; с. Юрівка – Облівач С.О.; с. Нова Чортория – Даніловій Р.В.; с. Привітів – Шпортко Н.М.; с. Великий Браталів – Мамулі В.І.; с. Великі Деревичі – Самчишину О.І.; с. Мала Деревичка – Прищепі Т.П.; с. Глезне – Мельник З.М.; с. Пединки – Рибачук В.І.; с. Старий Любар – Боложінській Л.О.; с. Старий Любар – Кулеші К.С.; с. Михайлівка – Богачук С.П.; с. Кутище – Завязуну М.О.; с. Стрижівка – Коновчук В.В.; с. Юрівка – Будім С.К.; с. Старий Любар – Петришиній Г.М.; смт Любар – Парфенюку М.П.; с. Дослідне – Федорівській В.П.; с. Липно – Білоус Г.І.; с. Юрівка – Лютику В.В.; с. Новий Любар – Терещук Л.С.; с. Борушківці – Кошелюку О.М.; с. Громада – Маківському В.Р.; с. Стрижівка – Стукальській М.В.; с. Березівка – Мазуру Я.І.; с. Глезне – Аховій Н.І.; с. Глезне – Зозулюк В.Л.; с. Велика Волиця – Рачок В.В.; с. Стрижівка – Томка Л.Ю.; с. Мала Деревичка – Харчук Н.О.; с. Громада – Боцанюку І.В.; смт Любар – Осадчук О.С.; с. Юрівка – Савіцькій Л.М.; с. Юрівка – Шуляк Г.І.; с. Липне – Затолюк К.М. ; с. Юрівка – Поліщуку П.В.; с. Новий Любар – Кузьмінській Н.П.; с. Стрижівка – Скороход В.П.; с. Новий Любар – Лесику О.Ю.
Допомога на ліквідацію наслідків пожежі в домоволодінні: | |
с. Глезне | Лавренчуку О.О. надано матеріальну допомогу |
с. Новий Любар | Шиману І.М. надано матеріальну допомогу |
Допомога загальноосвітнім навчальним закладам: | |
с. Любар | Любарській гімназії №1(4-В класу) подаровано шкільну дошку |
с. Березівка | Березівській ЗОШ І-ІІІст. надано матеріальну допомогу на заміну вхідних дверей та вікон |
с. Малий Браталів | Малобраталівській ЗОШ І-ІІ ст. подаровано мультимедійний проектор |
с. Стара Чортория | Старочорторийській ЗОШ І-ІІ ст. подаровано музичний центр |
с. Стрижівка | Стрижівській ЗОШ І-ІІІ ст. надано матеріальну допомогу на придбання мультимедійного проектора та комп’ютера |
с. Великі Деревичі | Великодеревичівській ЗОШ І-ІІІ ст. подаровано мультимедійний проектор |
с. Малий Браталів | Малобраталівській ЗОШ І-ІІ ст. подаровано мультимедійний проектор |
с. Привітів | Привітівській ЗОШ І-ІІ ст. подаровано мультимедійний проектор |
смт Любар | Любарській школі мистецтв надано матеріальну допомогу на придбання музичної апаратури та танцювальних костюмів |
с. Борушківці | Борушківському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» подаровано новий принтер |
с. Пединки | Пединківській ЗОШ І-ІІІ ст. надано матеріальну допомогу на встановлення металопластикових вікон |
с. Юрівка | Юрівському навчально-виховному комплексу надано матеріальну допомогу на придбання меблів для 1-го класу |
с. Глезно | Глезненській ЗОШ І-ІІІ ст. надано матеріальну допомогу на придбання спортивного обладнання |
с. Коростки | Коростківській ЗОШ І-ІІ ст. надано матеріальну допомогу на ремонт шкільної їдальні |
с. Мотовилівка | Мотовилівській ЗОШ І-ІІІ ст. надано матеріальну допомогу на придбання меблів для шкільної їдальні |
с. Веселка | Веселківській ЗОШ І-ІІ ст. подаровано комп’ютер в комплекті |
с. Коваленки | Коваленківській ЗОШ І-ІІ ст. надано матеріальну допомогу на облаштування шкільного краєзнавчого музею |
с. Меленці | Меленецькій ЗОШ І-ІІ ст. надано матеріальну допомогу на заміну міжкімнатних дверей |
с. Глезне | Глезненській ЗОШ І-ІІІ ст. надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи в 6 класі |
Любарський район | З нагоди Дня знань 29 школам району подаровано ноутбуки «ASUS» (загальна кількість 29 шт.) |
с. Меленці | Меленецькій ЗОШ І-ІІ ст. надано матеріальну допомогу на заміну вхідних дверей |
с. Гринівці | Гринівецькому навчально-виховному комплексу надано матеріальну допомогу на придбання спортивного обладнання |
с. Коростки | Коростківській ЗОШ І-ІІ ст. надано матеріальну допомогу на придбання кухонного інвентаря та посуду |
с. Борушківці | Борушківському навчально-виховному комплексу надано матеріальну допомогу на придбання електроплити |
смт Любар | Любарській гімназії №1 подаровано 5 футбольних м’ячів |
с. Юрівка | Юрівському навчально-виховному комплексу надано матеріальну допомогу на придбання меблевої стінки для 8 класу |
с. Юрівка | Юрівському навчально-виховному комплексу надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи |
с. Нова Чортория | Новочорторийському державному аграрному технікуму подаровано ноутбук |
смт Любар | Любарському професійному ліцею подаровано спортивний інвентар |
с. Глезне | Глезненській ЗОШ І-ІІІ ст. встановлено спортивно-ігровий майданчик |
Допомога дошкільним навчальним закладам: | |
с. Привітів | ДНЗ надано матеріальну допомогу на встановлення нових дверей |
с. Горопаї | ДНЗ надано матеріальну допомогу на придбання м’якого інвентаря |
с. Мотовилівка | ДНЗ надано матеріальну допомогу на заміну 2-х дверей |
с. Великі Деревичі | ДНЗ надано матеріальну допомогу на встановлення металопластикових вікон |
с. Глезне | ДНЗ подаровано комп’ютер |
смт Любар | Дитячому закладу оздоровлення та відпочинку «Світанок» надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи |
с. Коростки | ДНЗ надано матеріальну допомогу на придбання постільної білизни |
с. Стара Чортория | ДНЗ подаровано ноутбук |
с. Малий Браталів | ДНЗ подаровано пральну машину |
с. Привітів | ДНЗ «Малятко» надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи |
с. Коростки | ДНЗ встановлено спортивно-ігровий майданчик |
с. Мотовилівка | ДНЗ встановлено чотири гойдалки |
с. Горопаї | ДНЗ надано матеріальну допомогу на придбання пилесоса |
Любарський район | З нагоди Дня вихователя 26 дошкільним навчальним закладам району подаровано багатофункціональні пристрої «Canon» (принтер, сканер, копір.) в кількості 26 шт. |
Допомога закладам культури: | |
с. Кутище | Сільському клубу надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи |
с. Коростки | Сільському Будинку культури надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи |
с. Панасівка | Сільському клубу подаровано музичний центр |
смт Любар | Зразковому ансамблю «Любисток» надано матеріальну допомогу на придбання танцювальних костюмів |
с. Горопаї | Будинку культури та бібліотеці надано матеріальну допомогу на встановлення вхідних дверей |
с. Березівка | Сільській бібліотеці надано матеріальну допомогу на придбання меблів |
с. Березівка | Будинку культури надано матеріальну допомогу на встановлення 2-х нових дверей |
с. Мала Деревичка | Сільському клубу надано матеріальну допомогу на придбання теплового пристрою для обігріву концертної зали |
смт Любар | Танцювальному колективу районного Будинку культури надано матеріальну допомогу на придбання сценічних костюмів та взуття |
с. Панасівка | Сільській раді надано матеріальну допомогу на ремонт музичних інструментів духового оркестру |
с. Нова Чортория | Будинку культури надано матеріальну допомогу на придбання духових інструментів |
Допомога закладам медицини: | |
с. Глезне | Фельдшерсько-акушерському пунку надано матеріальну допомогу на встановлення вхідних металопластикових дверей |
с. Старий Любар | КУ «Центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф» надано матеріальну допомогу на встановлення металопластикових вхідних дверей |
с. Панасівка | Фельдшерсько-акушерському пунку надано матеріальну допомогу на проведення водопроводу |
с. Коростки | Фельдшерсько-акушерському пунку надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи |
с. Перетік | Фельдшерсько-акушерському пунку надано матеріальну допомогу на встановлення металопластикових вікон |
Любарський район | КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» для медичних закладів району подаровано штативи для внутрівенних крапельниць в кількості 60 штук |
Допомога конфесійним громадам: | |
с. Демківці та с. Гізівщина | Храму Василія Великого надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи |
с. Борушківці | Храму Архангела Михаїла надано матеріальну допомогу на будівництво |
с. Березівка | Храму Святих апостолів Петра й Павла надано матеріальну допомогу на встановлення огорожі |
с. Коваленки | Свято-Успенському храму надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи |
с. Нова Чортория | Храму Святого Олександра Невського надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи |
с. Глезне | Православній релігійній громаді надано матеріальну допомогу на будівництво каплиці |
с. Филинці | Костьолу Святого Петра і Павла надано матеріальну допомогу |
с. Коростки | Свято-Івано-Богословській парафії надано матеріальну допомогу на будівництво церкви |
с. Авратин | Храму Іоанна Богослова придбано купол та церковні дзвони |
с. Велика Волиця | Свято-Миколаївському храму надано матеріальну допомогу |
с. Горопаї | Свято-Покровському храму надано матеріальну допомогу на придбання дзвонів |
с. Велика Волиця | Храму Святителя Миколая Чудотворця надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи |
с. Меленці | Свято-Михайлівському храму надано матеріальну допомогу на будівництво |
Інші види наданої допомоги: | |
Любарський район | До 27-ї річниці виведення військ з Афганістану організовано концерт гурту «Контингент» та надано матеріальну допомогу усім ветеранам-афганцям та сім’ям загиблих і померлих |
с. Липне | Громаді села надано матеріальну допомогу на придбання глибинного насоса |
смт Любар | Центральному відділенню поштового звязку Любар-1 надано матеріальну допомогу на встановлення пандуса |
с. Коростки | Коростківській сільській раді подаровано ноутбук |
смт Любар | Любарському районному військовому комісаріату подаровано комп’ютер |
смт Любар | Любарській районній профспілковій організації працівників агропромислового комплексу подаровано комп’ютер |
смт Любар | Любарському районному спортивно-технічному клубу ТСОУ надано матеріальну допомогу на встановлення металопластикових вікон |
Любарський район | До 30-річчя аварії на Чорнобильській ЧАЕС учасникам її ліквідації надано матеріальну допомогу на організацію і проведення заходу та вручено памятні медалі «За Заслуги» (319 чол.) |
с. Стара Чортория | Встановлено спортивно-ігровий майданчик на території села |
смт Любар | Територіальному центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг надано матеріальну допомогу на встановлення металопластикових вікон |
смт Любар | Управлінню праці та соцзахисту населення РДА надано матеріальну допомогу на встановлення металопластикових вікон |
смт Любар | До Дня Любара жителям району подаровано концерт популярного співака Олега Винника |
смт Любар | До Дня самоврядування організовано концерт гурту «Контингент» |
смт Любар | Відділу освіти Любарської РДА подаровано багатофункціональний пристрій «Сanon» (принтер, сканер, копір.) |
смт Любар | Відділу освіти Любарської РДА надано матеріальну допомогу на встановлення металопластикових вікон |
Любарський район | З нагоди Дня Святого Миколая учням усіх загальноосвітніх закладів району, вихованцям дошкільних навчальних закладів та персоналу, технікуму спешколі-інтернат професійному ліцею вручено новорічні подарунки в кількості 6707 шт. |
Чуднівський район
МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА, НАДАНА ГРОМАДЯНАМ ЧУДНІВСЬКОГО РАЙОНУ:
с. Бейзимівка – Родині Мельничук; смт Вакуленчук – Зароднюк Л.А.; смт Вакуленчук – Дяченко С.В.; с. Стетківці – Пархомчук В.М.; с. Краснопіль – Поліщук В.А.; с. Жеребки – Варченко А.С.; смт Іванопіль – Мельнику О.М.; м. Чуднів – Гаєвому В.С.; м. Чуднів – Кривоцюку В.Є.; м. Чуднів – Благовірному Л.В.; с. Стетківці – Шуть В.П.; с. Стетківці – Куліш Л.І.; с. Бабушки – Скрипник О.Д.; смт Іванопіль – Хаєцькій О.С.; м. Чуднів – Вітюк Н.В.; с. Михайленки – Слободенюку М.Л.; с. Галіївка – Дерман М.Я.; м. Чуднів – Барановському Ц.Ф.; с. Дубище – Бондюк І.С.; с. Галіївка – Дорощуку О.М.; с. Подолянці – Мельничук М.І.; с. Стовпів – Ілінській С.Є.; с. Подолянці – Кухаруку О.В.; с. Тютюнники – Ясногородській Г.М.; с. Подолянці – Мамулі Л.Г.; с. Молочки – Назарчук С.М.; м. Чуднів – Федоренко О.П.; смт Іванопіль – Мешканцям багатоквартирного будинку № 8 по вул. Заводській; смт Вакуленчук – Поздняковій Л.В.; с. Малі Коровинці – Корчуку І.О.; с. Шевченка – Лихуші П.Д.; смт Великі Коровинці – Радзихівській В.Ф.; с. Кілки – Фрунзі М.Є.; м. Чуднів – Маліновському Л.Ц.; смт Великі Коровинці – Король Л.А.; с. Дідківці – Башинській О.Р.; с. Волосівка – Соколюк Л.С.; с. Бейзимівка – Хилевичу Є.О.; с. Вільшанка – Короченко Т.В.; смт Вакуленчук – Андрусенку О.А.; смт Іванопіль – Франовській Л.О.; смт Вакуленчук – Король Т.М.; с. Дубище – Снідевичу М.Ю.; м. Чуднів – Конопатській Т.В.; смт Іванопіль – Щербі Г.П.; с. Волосівка – Волику В.Л.; с. Красносілка – Лабунець А.І.; смт Іванопіль – Ништун Н.П.; м. Чуднів – Чморі О.І.; м. Чуднів – Сусол О.А.; с. Дубище – Таргоні Т.В.; м. Чуднів – Козачок В.В.; м. Чуднів – Шелест С.М.; с. Михайленки – Багінській В.В.; м. Чуднів – Михалюку М.П.; с. Молочки – Чехівському М.О.; смт Вакуленчук – Дишкант В.І.; смт Вакуленчук – Слюсару В.М.; м. Чуднів – Вітюку О.В.; м. Чуднів – Полукаровій І.В.; с. Карпівці – Шуляру О.О.; м. Чуднів – Луценко Г.П.; с. Дацьки – Олійник Н.П.; м. Чуднів – Захарченко В.І.; м. Чуднів – Горбунцовій М.І.; с. Дубище – Костецькій Н.П.; с. Красносілка – Вітюку Ф.В.; смт Вакуленчук – Пасічнику В.Й.; с. Довбиші – Кравець О.І.; с. Галіївка – Годлевському В.І.; смт Вакуленчук – Мушті В.В.; с. Дібрівка – Янській Н.Д.; с. Волосівка – Вікарчук О.В.; с. Короченки – Брох В.В.; смт Іванопіль – Торчук А.М.; с. Бурківці – Запольському В.Л.; с. Лихосілка – Сербіну О.А.; с. Великі Коровинці – Виганяйло К.А.; с. Карпівці – Поліщук Н.І.; смт Вакуленчук – Охремчук О.П.; м. Чуднів – Гаврилюк Р.П.; с. Дідківці – Флейтух Н.А.; м. Чуднів – Скрит Л.А.; с. Дриглів – Атаманчук М.Т.; с. Будичани – Каранюк С.І.; м. Чуднів – Прус Л.М.; с. Кихті – Братківській І.С.; с. Бурківці – Сербін Г.С.; с. Рачки – Корнелюк Л.П.; с. Мала Волиця – Лось О.С.; с. П’ятка – Артемчук Г.П.; с. Мала Волиця – Мельнику М.П.; с. Вільшанка – Дідух Т.М.; с. Дібрівка – Шелопугіній Л.А.; с. Городище – Лісковчику А.Г.; м. Чуднів – Карпуть В.В.; с. Дідківці – Прус О.В.; с. Галіївка – Куделі Р.С.; смт Вакуленчук – Чорній Р.М.; смт Іванопіль – Шелінговському О.Е.; м. Чуднів – Сідоровій Л.А.; с. Тютюнники – Рибачок А.В.; смт Великі Коровинці – Гебі А.Ю.; с. Дубрівка – Олійник В.П.; с. Красносілка – Оніщук К.В.; смт Іванопіль – Масній Л.А.; смт Іванопіль – Борщевській Н.П.; м. Чуднів – Сорокопуд Н.Г.; м. Чуднів – Вакульчук М.В.; м. Чуднів – Дмитруку В.П.; с. Волосівка – Рижук Т.Г.; с. Жеребки – Панасюк А.В.; м. Чуднів – Семенюк С.Л.; с. Подолянці – Кухарук Н.Г.; с. Карпівці – Когут Г.І.; с. Пилипівка – Ткачук В.І.; с. Мала Волиця – Пархомець А.Ф.; м. Чуднів – Осоробі М.П.; с. П`ятка – Капусняк С.В.; м. Чуднів – Пецюрі Н.М.; с. Дідківці – Іщик З.П.; м. Чуднів – Саковичу М.В.; смт Вакуленчук – Уманець І.В.; м. Чуднів – Нальотовій Т.А.; смт Іванопіль – Журавель М.С.; м. Чуднів – Марчук І.С.; м. Чуднів – Максімовій М.В.; смт Іванопіль – Горбаль Н.П.; с. Стетківці – Кухарець В.М.; смт Іванопіль – Ништун Н.П.; м. Чуднів – Міляр А.О.; с. Вільшанка – Тичинському О.В.; с. Дубрівка – Шумейко Г.Ю.; с. Красноволиця – Пилипчук М.І.; с. Бурківці – Луцько С.А.; с. Довбиші – Котюк Т.М.; м. Чуднів – Луценко Т.А.; м. Чуднів – Іщик О.В.; с. Городище – Порхун М.В.; смт Іванопіль – Клочко Л.Я.; с. Карпівці – Нікішиній О.С.; с. Карпівці – Безверхій А.О.; смт Вакуленчук – Свирид Ю.С.; с. Тютюнники – Вчерашнюк Я.Г.; м. Чуднів – Павлюк О.М.; с. Будичани – Савчуку В.І.; с. Вільшанка – Михальчук О.М.; м. Чуднів – Свінц М.Ю.; с. Бейзимівка – Климчук Н.І.; с. Рачки – Королю П.А.; с. Носівки – Мамчур Д.Г.; с. Красноволиця – Кравець Д.Г.; м. Чуднів – Скороход І.Ц.; смт Вакуленчук – Поліщук С.П.; смт Вакуленчук – Терлецькій Т.М.; смт Іванопіль – Мілецькій В.І.; с. Кілки – Гаврилюку П.Ф.; м. Чуднів – Котляр Н.І.; м. Чуднів – Березівській Л.Ф.; м. Чуднів – Березівському А.О.; м. Чуднів – Горбань Н.М.; м. Чуднів – Поліщук І.П.; с. Судачівка – Савчук Т.І.; смт Іванопіль – Жаврук Л.Л.; с. Вільшанка – Бакутенковій П.В.; с. Карпівці – Нікішину Д.П.; м. Чуднів – Конончук О.М.; с. Красносілка – Гуменюк Л.В.; с. Іванопіль – Нестерук Н.М.; с. Іванопіль – Люльці Н.М.; смт Вакуленчук – Ткачуку М.С.; с. Городище – Лісковчик К.М.; м. Чуднів – Вовкодулу В.А.; с. Карпівці – Лук’янчук А.А.
Допомога на ліквідацію наслідків пожежі в домоволодінні: | |
с. Лихосілка | Карпюк Н.К. надано матеріальну допомогу |
с. Волосівка | Іщик Г.І. надано матеріальну допомогу |
с. Бабушки | Волошиній Л.В. надано матеріальну допомогу |
с. Вільшанка | Кришталь М.І. надано матеріальну допомогу |
м. Чуднів | Мельнику О.С. надано матеріальну допомогу |
с. Тютюнники | Порхуну А.А. надано матеріальну допомогу |
Допомога загальноосвітнім навчальним закладам: | |
смт Іванопіль | Іванопільській гімназії для кабінету творчості подаровано комп’ютер та принтер |
м. Чуднів | Чуднівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 придбано жалюзі для 1-го класу |
с. Будичани | Будичанській ЗОШ І-ІІІ ст. надано матеріальну допомогу на відкриття пасіки |
м. Чуднів | Чуднівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 надано матеріальну допомогу на придбання звукової апаратури |
м. Чуднів | Чуднівській гімназії надано матеріальну допомогу на придбання комп’ютера та принтера |
с. Будичани | Будичанській ЗОШ І-ІІІ ст. надано матеріальну допомогу на проведення змагань з міні-футболу на кубок воїна-афганця Миколи Бричника |
с. Красносілка | Красносільській ЗОШ І-ІІІ ст. надано матеріальну допомогу на ремонт холодильника та придбання бойлера |
Чуднівський район | З нагоди Дня знань усім 30-ти школам району подаровано ноутбуки «ASUS» (загальна кількість 30 шт.) |
смт Іванопіль | Іванопільській гімназії подаровано телевізор |
с. П`ятка | П’ятківській ЗОШ І-ІІІ ст. (4 клас) встановлено металопластикові вікна |
смт Іванопіль | Іванопільській гімназії подаровано телевізор для 2 класу |
м. Чуднів | Чуднівській школі мистецтв подаровано ноутбук |
с. Мала Волиця | Маловолицькій ЗОШ І-ІІІ ст. надано матеріальну допомогу на придбання спортивного інвентаря та ін. |
смт Іванопіль | Іванопільській гімназії подаровано телевізор у кабінет «Світової літератури» |
смт Іванопіль | Іванопільській гімназії (3-Б класу) подаровано телевізор |
смт Іванопіль | Іванопільської гімназії надано матеріальну допомогу на придбання шкільних парт для 3-А класу |
смт Іванопіль | Іванопільській гімназії у кабінет географії подаровано кутовий офісний стіл та маркерну дошку |
с. Дубище | Дубищенській ЗОШ І-ІІ ст. надано матеріальну допомогу |
Допомога дошкільним навчальним закладам: | |
смт Вакуленчук | ДНЗ «Сонечко» подаровано холодильник |
смт Вакуленчук | ДНЗ «Берізка» надано матеріальну допомогу на встановлення двох вхідних дверей |
смт Вакуленчук | ДНЗ «Берізка» надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи в музичній залі (на заміну покриття підлоги) |
с. Красносілка | ДНЗ «Берізка» надано матеріальну допомогу на придбання килимового покриття для ігрової кімнати |
с. Карпівці | ДНЗ «Калинка» надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи у харчоблоці |
м. Чуднів | ДНЗ № 2 «Зірочка» надано матеріальну допомогу на придбання столиків та стільчиків |
м. Чуднів | ДНЗ № 3 «Веснянка» подаровано ноутбук |
с. Вільшанка | ДНЗ придбано електроплиту |
с. Волосівка | ДНЗ подаровано холодильник |
Чуднівський район | З нагоди Дня вихователя 34дошкільним навчальним закладам району подаровано багатофункціональні пристрої «Canon» (принтер, сканер, копір.) в кількості 34 шт. |
Допомога закладам культури: | |
с. Будичани | Будинку культури подаровано акустичну систему в комплекті |
с. Рачки | Сільському клубу подаровано музичний центр |
смт Іванопіль | Дитячій бібліотеці надано матеріальну допомогу на придбання меблів |
смт Іванопіль | Будинку культури надано матеріальну допомогу на придбання стільців |
м. Чуднів | Районному Будинку культури надано матеріальну допомогу на пошиття сценічних костюмів |
с. Стетківці | Будинку культури надано матеріальну допомогу на придбання музичної апаратури |
Допомога закладам медицини: | |
с. Красносілка | Фельдшерсько-акушерському пункту надано матеріальну допомогу на ремонт у приміщенні |
смт Іванопіль | Амбулаторії ЗПСМ подаровано мотокосу та монітор до комп’ютера |
м. Чуднів | Чуднівській ЦРЛ фізіотерапевтичному відділенню надано матеріальну допомогу |
Чуднівський район | КУ «Чуднівський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» для медичних закладів району подаровано штативи для внутрівенних крапельниць в кількості 60 штук. |
с. Кілки | Фельдшерському пункту надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи |
м. Чуднів | Чуднівській ЦРЛ подаровано мотоблок із причепом |
Допомога конфесійним громадам: | |
с. П’ятка | Свято-Воскресінському храму надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи |
с. Дубище | Храму Святих мучениць Софії, Віри, Надії, Любові надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи |
смт Іванопіль | Релігійній громаді (парафії) Різдва Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Пріснодіви Марії надано матеріальну допомогу |
с. Волосівка | Храму Священомученика Володимира, митрополита Київського і всієї України, надано матеріальну допомогу |
м. Чуднів | Парафії Різдва Пресвятої Богородиці надано матеріальну допомогу |
с. Вільшанка | Парафії Пророка Божого Іллі надано матеріальну допомогу |
Інші види наданої допомоги: | |
Чуднівський район | До 27-ї річниці виведення військ з Афганістану організовано концерт гурту «Контингент» та надано матеріальну допомогу усім ветеранам-афганцям та сім’ям загиблих і померлих |
м. Чуднів | Філії «Чуднівський райавтодор» подаровано бензопилу та кущоріз |
м. Чуднів | На території міста встановлено електронний годинник |
смт Іванопіль | На території селища встановлено електронний годинник |
смт Великі Коровинці | В парку відпочинку встановлено дитячий ігровий майданчик |
с. Троща | КП Чуднівському спортивно-оздоровчому табору «Корчагінець» подаровано дитячий літній наливний басейн |
м. Чуднів | Районній організації профспілки працівників освіти надано матеріальну допомогу на проведення урочистостей з нагоди Дня вчителя |
Чуднівський район | До 30-річчя аварії на Чорнобильській ЧАЕС учасникам її ліквідації надано матеріальну допомогу на організацію і проведення заходу та вручено памятні медалі «За Заслуги» (95чол.) |
смт Іванопіль | Іванопільській селищній раді подаровано мотоблок із причепом |
м. Чуднів | Ветеранам футбольної команди надано матеріальну допомогу |
смт Іванопіль | З нагоди Дня селища організовано концерт Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» |
м. Чуднів | До Дня Чуднова жителям району подаровано концерт популярного співака Олега Винника |
с. Троща | КП Чуднівському спортивно-оздоровчому табору «Корчагінець» надано матеріальну допомогу на ремонтні роботи |
м. Чуднів | Чуднівському районному спортивно-технічному клубу подаровано принтер-сканер |
м. Чуднів | До Дня самоврядування організовано концерт гурту «Контингент» |
м. Чуднів | Відділу освіти Чуднівської РДА подаровано принтер |
Чуднівський район | З нагоди Дня Святого Миколая учням усіх загальноосвітніх закладів району, вихованцям дошкільних навчальних закладів та персоналу, сільським радам, вручено новорічні подарунки в кількості 6175 шт. |