Вибрати За

Звернення СПІЛЬНО ТЕАМ до молоді: Ви можете все! Дійте! Ми підкажемо і підтримаємо!
23 липня у Романові відбувся молодіжний форум, ще раніше наша організація СПІЛЬНО ТЕАМ проводила до Дня молоді круглий стіл, зібравши за одним столом юних жителів Романівщини. Підсумовуючи результати двох заходів, ми сміливо можемо стверджувати – і у Романівській, і у Миропільській громадах є креативна, прогресивна, активна молодь, яка здатна впливати на життя громад, запроваджувати нове й цікаве. Молоді потрібні лише підтримка та розуміння!

Тож ГО СПІЛЬНО ТЕАМ в першу чергу звертається до старшого покоління, до влади – не ігноруйте молодь, чуйте їх, звертайте увагу на їх потреби і прохання, навіть тоді, коли вони вам здаються не надто важливими чи потрібними, менш актуальними за інші питання громад. Пам’ятайте, молодь мислить не так як старші покоління, вона має інші підходи, по іншому реалізовує задуми, а головне – юне покоління сповнене енергії і ентузіазму, які здатні побороти навіть найскладніші перепони. Підтримайте, підкажіть, допоможіть, і ви здивуєтесь чого можуть досягти на перший погляд «зелені» і недосвідчені!

 Крім того, ГО СПІЛЬНО ТЕАМ звертається до молоді: відкривайте всі двері! Маєте ідею – озвучуйте! Не бійтеся! Так, старше покоління часто втомлене своїми проблемами, звертає увагу лише на нагальні і гострі питання, інколи навіть з насмішкою ставиться до вас. А часто – просто не розуміє! Старше покоління інколи навіть не розуміє значень слів, якими послуговується молодь, а зрозуміти нетипове мислення юного покоління – ще складніше. Але молодь – це стимул старшим – не засиджуватися, розвиватися, вдосконалюватися. Головне – достукатися!

Що ж, шановні молоді і креативні, маєте класну ідею, але не знаєте куди з нею іти? Пропонуємо певний алгоритм дій:

  • Сформулюйте чітко ідею і приблизний план її втілення в життя. Йдучи до влади, потрібно мати не лише кілька слів для озвучення ідеї, а й змогти обгрунтувати її необхідність, важливість. Знайдіть в інтернеті приклади втілення подібних ідей. Підготуйтесь;
  • Заручіться підтримкою інших – знайдіть однодумців, які зможуть допомогти і морально, і фізично. Це можуть бути ваші друзі, знайомі, родичі, а можуть бути громадські організації, наприклад наша ГО СПІЛЬНО ТЕАМ;
  • Зверніться у селищну раду: або у відділ, сфера якого стосується вашої ідеї, або у відділ культури, туризму, молоді та спорту чи у відділ доходів, економічного розвитку та інвестицій. Там вам точно підкажуть, хто відповідальний за потрібну вам сферу діяльності, як саме можна реалізувати ваш задум, підкажуть, де можна знайти спонсорів, інвесторів чи грантодавців. Якщо ви мешкаєте в старостинських округах – звертайтесь до старост.
  • Не бійтеся бюрократії і грантів. Багато європейських фондів із задоволенням підтримують проекти молоді і виділяють на це фінанси й не малі. Потрібно лиш звернутися і підготувати пакет документів. І хоч на перший погляд це все виглядає нереально, але це – цілком можливо. Потрібен час, настирливість і відповідальність. Маючи підтримку однодумців, підтримку грантодався, ви з легкістю отримаєте підтримку від депутатів на співфінансування вашого проекту. З написанням заявки на грант і підготовки документів вам допоможуть у відділі доходів, економічного розвитку та інвестицій, або у профільному відділі галузі, якої стосується ваша ідея. Підтримку можуть надати різноманітні громадські організації, наприклад наша – СПІЛЬНО ТЕАМ.
  • Звертайтеся до депутатів. У складі депутатського корпусу багато молодих і креативних, які готові підтримувати ідеї і допомагати втілювати їх в життя. В Романівській громаді є вже позитивні приклади, коли ідеї-прохання жителів втілили в життя завдяки допомозі молодих настирливих депутатів.  

Варто зауважити, що не завжди на втілення ідеї потрібні колосальні гроші, що змушує зупинятись. Часто одна молода енергійна людина так запалює оточуючих, що необхідні елементи знаходяться самі собою, щось є в запасах, щось хтось подарував, щось зробили самі з підручних засобів. А там сміливих людей, які попри все втілюють проєкти в життя, підтримає і влада, і меценати.

Тож ще раз звертаємося до молоді – ви важливі! Вас мусять почути! Ви можете змінити життя всієї громади на краще! Не бійтеся стукати у всі двері, а двері ГО «СПІЛЬНО ТЕАМ» завжди відкриті для вас!

Наш тел: 067 413 22 20; 096-742-22-33
Наша адреса: Романів. Небесної Сотні,1
Ми у фейсбуці: https://www.facebook.com/spilno.team