Вибрати За

Звернення миропільського селищного голови Світлани Власюк щодо ситуації в країні

ШАНОВНА ГРОМАДО!

Звертаюся до вас у зв’язку з подіями, що відбуваються на теренах нашої держави! Ситуація в країні непроста.

Можливі провокації – не піддаваймося на них, можливі нестандартні ситуації, в яких необхідно діяти стрімко, рятуючи себе та своїх рідних, тому – без паніки.Наполегливо прошу зберігати спокій, рівновагу та здоровий глузд. Загальна евакуація проводитись не буде. Ми в себе вдома, ми на своїй землі.

Будьмо готовими за будь-яких ознак оповіщення (тривога з ТВУЗУ – сирена, дзвін у храмах, звукові сповіщення автомобілів) або інших ознак небезпеки зайняти разом із рідними безпечні місця. Для приватного сектору – це підвали і погреби. Ті, у кого немає таких безпечних місць, можуть скористатися укриттями, до яких є вільний доступ знадвору: в багатоквартирних будинках, в приміщеннях шкіл та садочків, у цокольному приміщенні Центру надання адмінпослуг. Просто зараз ми усі повинні зібрати тривожні валізи, в які скласти найнеобхідніші для сім’ї речі (документи, теплий одяг, вода, ліки, гроші).

Заклади освіти та культури поки що працювати не будуть.

Просимо не покидати домівки без нагальної необхідності. З метою недопущення диверсій суворо забороняється контактувати з незнайомими людьми або повідомляти, якщо таких зустріли.

Військкомати зараз проводять збір резервістів. Хто отримав повістки, просимо з’явитися у пункти збору в смт Романів. Зберігаймо спокій та єднаймося!

Все буде Україна!

Світлана Власюк, миропільський селищний голова