Вибрати За

Звернення некомерційного комунального підприємства “Романівська лікарня”до небайдужих громадян району

 У зв’язку з загрозою епідемії коронавірусної інфекції, з метою недопущення масового поширення COVID-19  в районі,  працює комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Романівської РДА. Рішенням комісії з резервного фонду району були виділені кошти в сумі 300 тис.грн. для проведення протиепідемічних заходів в закладах охорони здоров’я та закладах освіти. Ці кошти спрямовані для закупівлі засобів індивідуального захисту медичних працівників, дезінфікуючих та антисептичних засобів, замовлено кисневий концентратор для отримання чистого кисню високої концентрації з атмосферного повітря.

Але цих коштів недостатньо для забезпечення потреб санітарно-епідемічного режиму закладу в умовах пандемії. На сьогоднішній день заклад потребує доукомплектування одноразовими засобами індивідуального захисту персоналу і апаратами штучної вентиляції легень, їх на разі є три дорослих і один дитячий (орієнтовна вартість апарату ШВЛ 650 тис.грн.).

Згідно Наказу УОЗ ОДА від 18.03.2020 р. № 402 , всі пацієнти з ознаками (або підозрою) на COVID-19 з Романівського району будуть госпіталізуватись в КНП “Романівська лікарня”.

Тому звертаємось до всіх небайдужих громадян району, керівників закладів та установ всіх рівнів та форм власності внести свій посильний  вклад в нашу спільну справу.

 Свої кошти Ви можете переказати на банківський рахунок:

Одержувач:  КНП “Романівська лікарня” Романівської районної ради

Код ЄДРПОУ: 01991613

МФО: 311744

Р/р № UA373117440000026005055820197 в АТ КБ “Приватбанк” м.Житомир

КНП “Романівська лікарня”