Вибрати За

Звернення голови фракції політичної партії «За майбутнє» Віктора Развадовського до жителів Романівської громади
Дорогі мої земляки, шановні виборці!

Обравши мене депутатом Житомирської обласної ради, ви довірили мені представляти та захищати інтереси Романівщини, допомагати вам вирішувати нагальні проблеми громади. Серед чисельних звернень, що надходили до мене, вами порушувалось питання встановлення дитячих майданчиків у селах Улянівка та Гордіївка, а також дитячого містечка у  Романові. За  вашими зверненнями та моєю пропозицію у рамках Програми забезпечення депутатської діяльності на придбання та встановлення цих дитячих острівців розваг було спрямовано 440 тис. грн.

Дитяче містечко у Романові мало бути розташовано у центральній парковій зоні, аби радувати кожну дитину селища. Водночас, місцева влада на власний розсуд, не врахувавши звернення жителів та мою думку, як голови фракції, одноосібно вирішила встановити дитяче містечко в зовсім іншому місці. Так, розвивати інфраструктуру необхідно кругом. Але, при цьому не потрібно ігнорувати бажання жителів, які звернулись з проханням, та депутата, завдяки якому майданчик став реальністю.

Хоча останнім часом окремі керівники громади та деякі місцеві політики вдаються до певних хитрощів, привласнюючи собі добрі справи та ініціативи інших. Я розумію, що за чийсь рахунок вигідніше та дешевше набирати собі бонусів, проте я завжди виступав за правду та справедливість і не дозволю деяким діячам видавати мою працю за власні здобутки. Кожен має відповідати і звітувати перед виборцями за  свою конкретну роботу і реально вирішені проблеми громади.

Хочу повідомити, що у поточному році на потреби Романівської селищної громади за мого сприяння з обласного бюджету було спрямовано більше 1, 3 млн грн. А загалом в різних громадах області цього року вже встановлено або завершується встановлення більше 60 дитячих майданчиків, кошти на які було направлено фракцією «За майбутнє» і мною особисто.

Тож, мої земляки! Я й надалі детально інформуватиму вас, на що витрачаються депутатські кошти у вашій громаді, а у подальшому, при розподілі коштів, обов’язково зустрічатимусь з вами і ми спільно будемо вирішувати, на які потреби виділяти гроші. Я завжди був перед вами чесний і відвертий, і щиро вдячний за вашу підтримку і довіру!

З повагою
Голова фракції політичної партії «За майбутнє»
Віктор Развадовський