Вибрати За

За тиждень на Романівщині склали 7 протоколів на порушників карантину
6 листопада на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій переглянули рівні епіднебезпеки поширення коронавірусу та встановила нове епідемічне зонування, яке з наступного понеділка 9 листопада. Вся Житомирська область потрапила у “червону” зону.

Романівський район від понеділка 2 листопада перебуває в “червоній” зоні, перебуватиме в цій зоні й надалі. За тиждень з 31 жовтня по 6 листопада у Романівському районі захворіли на COVID-19 102 особи.

З початку тижня за рішенням комісії ТЕБ Романівської РДА в районі обмежили діяльність закладів з надання послуг, заборонили роботу кафе та закладів харчування з прийомом відвідувачів, посилили роботу мобільних груп з перевірки дотримання карантинних заходів.

Так, за даними Романівського відділення поліції з початку тижня на Романівщині склали 7 адмінпротоколів на порушників правил карантину за ст. 44-3 КУпАП, яка передбачає стягнення у вигляді штрафу в розмірі від 17 тис. грн. Зокрема протоколи склали на продавців, покупців магазинів, на постачальника товарів в один з магазинів, а також на осіб, що відвідували держустанови без засобів індивідуального захисту (маски, респіратора).