Вибрати За

За пів року у Романівському районі зареєстрували 90 народжень та 36 шлюбів

За І півріччя 2020 року Романівським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) , сільськими  та селищними радами району зареєстровано 90 народжень,  252 смерті, 36 шлюбів, 5  розірвань шлюбу, 2 зміни імені, проставлено 29 відмітки про розірвання шлюбу на підставі рішень суду. За цей же період 2019 року було зареєстровано 87 народження, 238 смертей, 36 шлюбів, 13 розірвань шлюбу, 5 зміні імені, проставлено 32 відмітки про розірвання шлюбу
 

 Романівським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану та сільськими і селищними радами району зареєстровано  90 народжень.
 Найбільше народжень дітей зареєстровано у травні – 18, у січні та березні  зареєстровано по 17 народжень, у червні – 16, у квітні – 13,  у лютому – 9.

 У Романівському районному відділі ДРАЦС зареєстровано 41 народження,  в Миропільській сільській раді  зареєстровано 15 народжень, у Биківській – 8. Камінською сільською радою зареєстровано 4 народження, Карвинівською -3. По двоє дітей з’явилося на території Великокозарської, Врублівської, Нивненської, Романівської та Старочуднівськогутянської сільських рад, по одній дитині  зареєстровано у Булдичівській, Вільшанській, Годиській, Ольшанській, Прутівській, Хижинецькій, Червонохатківській, Ягодинській та Ясногородській сільських радах. Жодного народження не зареєстровано у Гордіївській, Садківській та Соболівській сільських радах.

Найпопулярнішими імена для дівчаток в нинішньому році стали  Софія, Анна, Мілана, Злата, Дар’я, Тетяна, Соломія, Катерина, для хлопчиків – Артем, Богдан, Тимофій, Марк, Матвій, Назар, Нікіта, Ілля. Серед рідковживаних імен, які використані в 2020 році імена:  у дівчаток – Аміна, Меланія, Євангеліна, Емілія, Еліна, Стелла, у хлопчиків – Авраам, Демид, Захар, Георгій, Давид

Романівським районним відділом зареєстровано 64 смерті, Миропільською селищною радою – 66, Биківською селищною радою – 16. Серед сільських рад найбільше смертей зареєстровано  Карвинівською   сільською радою –  17, Романівською сільською радою – 16, Камінською – 12,  Врублівською –  9, Ягодинською – 8, Гордіївською – 7. По 5 смертей зафіксовано Вільшанською, Прутівською, Старочуднівськогутянською сільськими радами. По 3 особи померло на території Булдичівської, Годиської, Ольшанської, Соболівської та Хижинецької  сільських рад,   По  2 смерті зафіксовано у Великокозарській та Червонохатківській сільських радах,  по 1 – у Нивненській, Садківській та Ясногородській  сільських радах.

За поточний період 2020 року одружилося 36 пар (така ж кількість реєстрацій була і в І півріччі 2019 року). У  районному відділі  зареєстровано 19 шлюбів,  у Миропільській селищній раді 5, у Биківській  – 1. По  два шлюби укладено у Вільшанській, Гордіївській сільських радах, по одному – у Великокозарській, Врублівській, Камінській, Прутівській,  Романівській, Хижинецькій та Ясногородській сільських радах і жодного шлюбу не зареєстровано Булдичівською, Годиською, Карвинівською, Нивненською, Ольшанською, Садківською, Соболівською, Старочуднівськогутянською, Червонохатківською та Ягодинською  сільськими радами.

   Н. Г. Присяжнюк –  начальник Романівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)