Вибрати За

За пів року на підприємствах Романівщини виявили 117 нелегальних працівників

Протягом І півріччя 2020 року робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати  та зайнятості здійснила 11 виїздів по території Романівського району, під час яких здійснювала обстеження та вивчення місць проведення господарської діяльності щодо виявлення нелегального використання найманої праці.

Про це Твій Романів повідомили в Управлінні праці та соціального захисту населення Романівської РДА

Спільно з державним інспектором  управління Держпраці в Житомирській області за пів року проведено 9  перевірок з дотримання законодавства про працю. Також проводились співбесіди та консультативні зустрічі з суб’єктами господарювання.

Загалом проведено 93 обстеження, вивчень місць здійснення діяльності суб’єктами господарювання щодо виявлення працівників без належного оформлення трудових відносин.

 За результатами  обстежень   легалізовано  117  осіб, які  працювали   без трудових відносин. Внаслідок  проведеної  роз’яснювальної  роботи із 33 працівниками оформлено трудові відносини та 84 особи  зареєстровано як фізичні особи-підприємці.

За даними проведеного моніторингу департаментом праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації щодо вжитих заходів по легалізації трудових відносин упродовж  І півріччя 2020 року   ефективність діяльності робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати в Романівському районі становить 10,8 осіб, при середньообласному показнику 4,5 осіб.  По рейтингу Романівський район займає третє місце із 28 районів та міст області.