Вибрати За

Заступник голови військової адміністрації перевірив готовність навчальних закладів Романівщини

18 серпня у Романів з візитом прибув заступник голови Житомирської обласної військової адміністрації Віктор Градівський.

В рамках робочому візиту посадовець, разом із представниками Романівської селищної ради, поліції, рятувальниками та фахівцями Держпродспоживслужби відвідали Романівський ліцей №1 та Центр розвитку дитини.

Найперше, що цікавило – готовність укриттів.

У Романівському ліцеї продемонстрували проведений ремонт укриття (із приміщень вивезли землю, забетонували підлогу, обшили гіпсокартоном та пошпаклювали стіни, зробили колодязі та встановили дренажні насоси, також облаштовують туалети. Роботи ще тривають, зокрема наразі працюють над вентиляцією).

Щодо Центру розвитку дитини – він одним із перших відкрив двері для вихованців. Укриття уже приймає дітей, хоча в планах – поліпшення умов перебування.

Після візиту у Романівську громаду Віктор Градівський поїхав на Миропільщину, аби побачити, як готуються до початку нового навчального року там.

Зокрема заступник голова ОВА Віктор Градівський відвідав Миропільський Центр розвитку дитини та Миропільський ліцей. Разом з представниками Миропільської селищної ради Віктор Градівський також побував у Печанівському дитячому садочку, який планують уже найближчим часом відкрити. Цей заклад має облаштоване укриття.

Фото з Романівської громади

Фото з Миропільської громади