Вибрати За

«Житомиргаз» пропонує комплексну послугу із заміни газових котлів на сучасні енергоефективні

Зима – не привід відмовляти собі в заміні опалювального обладнання на нове та енергоефективне. Обирайте обладнання на сайті market.104.ua або у 104.ua Клієнтський простір, а турботи з доставки та встановлення візьме на себе «Житомиргаз».

Переваги нового обладання – очевидні, адже сучасне обладнання має вищий коефіцієнт корисної дії (ККД) навідміну від котла, який було встановлено 15-20 років тому. 

Одним із тих, хто оцінив переваги сучасного газового обладнання став Володимир Думаніс, який замінив свій 20-річний котел на новий та енергоефективний.

«Рекламу про зручну заміну газового котла я побачив на платіжці за розподіл газу і зателефонував за номером, що був там вказаний. Разом із менеджеркою ми обрали опттимальний для мого помешкання котел. До речі, саме те, що котел доставляє  і встановлює «Житомиргаз» мене дуже порадувало. Адже нікуди мені йти більше не довелося: ні за дозволом на проведення робіт, ні шукати монтажників», – розповідає власник нового котла Володимир Львович.

Новий котел по потужності такий же, як і попередній, тому Володимиру Львовичу проектну документацію змінювати не довелося. Він отримав «пакетну» пропозицію зі встановлення нового обладання, у яку входить: доставка, монтаж та сервісне обслуговування, а також гарантія на прилад та виконані роботи.

«Коли обладання замінює «Житомиргаз» – це найвигідніше для клієнтів, адже варто лише раз прийти до Клієнтсього простору, аби підписати угоду про надання послуги, а все інше – наша турбота», –  додає майстер відділу технічного обслуговування АТ «Житомиргаз» Андрій Забродський.

АТ «Житомиргаз» вже більше півстоліття на ринку газових послуг. Фахівці регулярно проходять навчання у передових виробників та сервісантів газової техніки та вдосконалюють власний багаторічний досвід.

Від початку року АТ «Житомигаз» встановило понад сотню котлів споживачам природного газу. Все обладнання сертифіковане та відповідає міжнародним стандартам якості. Вартість комплексної послуги 8500 грн, перелік газового обладнання – на будь-який смак та фінансову можливість клієнта.

За консультаціями звертайтеся до 104.ua Клієнтський простір, тут також можна замовити газове обладнання.

Додаткова інофрмація за телефоном 0 800 304 104. А також за посиланням market.104.ua,