Вибрати За

«Житомиргаз»: відмова від паперових платівок вкрай важлива у період дефіциту енергоресурсів

Компанія пропонує споживачам блакитного палива відмовитися від паперових квитанцій за розподіл газу, особливо у період ощадного використання енергоресурсів. Щоб залучити чим більше своїх споживачів за відмову розігрують подарунки.

На офіційній сторінці АТ «Житомиргаз» у Фейсбуці компанія звернулася до споживачів газу з пропозицією відмовитися від паперових платіжок, які надходять до поштових скриньок на користь електронному документу й взяти участь у розіграші п’яти корисних подарунків – сигналізаторів газу.

Щомісяця газорозподільна компанія АТ «Житомиргаз», яка працює під брендом Регіональної газової компанії, надсилає майже 360 тисяч квитанцій. Для друку платіжок потрібен не лише папір, а й енергоресурси, які на сьогодні вкрай важливо ощадно використовувати.

Уже майже 10 тисяч споживачів газу Житомирщини відмовилися від паперових платіжок на користь електронних. А  для того, щоб взяти участь в акції, Вам необхідно виконати кілька простих кроків:

  1. Зайти в особистий кабінет https://104.ua/ua/ і натиснути на три лінії у лівому верхньому куті екрану, обрати розділ «Розрахунки» та натиснути «Відмовитися від паперового рахунку», кнопка знаходиться у нижньому правому кутку.

2. Написати в коментарях під постом у фейсбуці номер Вашого особового рахунку.

Акція триватиме до 24 листопада включно. А імена п’яти переможців буде визначено та опубліковано 25 листопада за допомогою випадкової генерації чисел RANDOM.ORG.