Вибрати За

Жителі Романівщини можуть отримати фінансову допомогу на відкриття власного бізнесу із створенням нових робочих місць

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє про те, що жителі Романівщини можуть отримати допомогу для відкриття власного бізнесу з найманими працівника. Програма допомоги покликана вирішити проблеми на ринку праці.

Порядок надання фінансової допомоги на  створення робочих місць з метою мінімізації та подолання негативних наслідків на ринку праці, зумовлених необхідністю запровадження карантинних заходів для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2  затверджений рішенням тридцять першої сесії обласної ради VII скликання № 1900 від 25 червня 2020 року.

Порядок визначає умови надання і використання коштів місцевих бюджетів для безвідсоткової фінансової допомоги для залучення безробітних до ринку праці та створення нових робочих місць в рамках заходів Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2020 рік .

Основними умовами для отримання фінансової допомогу у розмірі до 84 тис.грн. для відкриття власного бізнесу:  

  • – працевлаштування двох найманих працівників на строк не менш як 12 місяців;
  • -співфінансування місцевих та державних бюджетів (50:50);
  • -не повертати фінансову допомогу, в разі припинення діяльності до  року, у випадку коли сума сплачених податків перевищує суму наданої фінансової допомоги.

Більш детальна інформація про порядок отримання грошової допомоги опублікована на сторінці Управління соціального захисту Романівської РДА в мережі феесбук або за номером 096 217 33 05

Матеріал УПСЗН Романівської РДА