Вибрати За

Жителі вул. Калинової скаржаться на розміщення відділення пошти на їх вузькій без асфальтового покриття вулиці

23 грудня на вул. Калиновій у Романові (колишня Щорса) відкрили відділення пошти. Жителі вулиці обурені, адже вулиця вузька, має грунтове покриття, яке під тиском великої кількості легкових та вантажних автомобілів перетворюється у болото, клієнти установи паркуються впритул до домоволодінь місцевих жителів.

Жителі вулиці написали скаргу у Романівську селищну раду, копію скарги надали в редакцію Твій Романів, у ній йдеться:

“Ми, мешканці вулиці Калинова, звертаємося до Вас у зв’язку з тим, що на нашій вулиці 23.12.2019 було відкрито відділення «Нової пошти» в приміщенні, яке побудоване на приватній території з початковою ціллю – відкриття магазину. Просимо розібратися із законністю відкриття такого об’єкту, тому що наша вулиця вузька, без покриття, тротуарів, дорожніх знаків, без світла. Біля споруди немає місця для парковки для великої кількості автомобілів клієнтів даної організації, це заважає людям, які проживають на даній вулиці, тому що транспорт легковий, великогабаритний та гужовий, який приїжджає за товарами, зупиняється біля парканів людей, перекриває виїзд та вихід, за день проїжджає близько 200 машин з усього району і велика кількість пішоходів, яка заважає нормальному проживанню людей в своїх домогосподарствах.

У кожній родині є діти, а також по вул. Калиновій ходять діти Романівської гімназії класами, переходять із корпусу в корпус, їм загрожує небезпека (це була безпечна дорога для дітей).

На наше прохання надати дозвільні документи господарі (орендарі) не надали, сказали, що вони в процесі роботи.

Просимо Вас перевірити наявність дозвільних документів, а також детально вивчити це питання і не дозволити відкрити такий об’єкт.

Пропонуємо перенести «Нову пошту» в інше місце.

Звертаємося до Вас з очікуванням розуміння та підтримки, всі нижчепідписані жителі вулиці поділяємо занепокоєння в даній ситуації.

Аргументовану відповідь на це звернення просимо надати в письмовій формі.

25.12.2019 28 підписів”

У Романівській селищній раді Твій Романів повідомили, що нині з’ясовують всі нюанси проблеми. 28 грудня запланована зустріч із представниками даного об’єкту, на якій спробують вирішити ситуацію.

Фото скарги: