Вибрати За

Жителів Романівського району закликають перевірити правильність даних у реєстрі виборців

Шановні виборці Романівського району!

         У зв’язку з проведенням 25 жовтня 2020 року місцевих виборів, з метою підготовки актуальних і достовірних списків виборців та забезпечення реалізації виборчих прав громадян відділ ведення Державного реєстру виборців запрошує вас перевірити правильність ваших персональних даних, внесених до Реєстру. Особливо це стосується виборців:

 • які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
 • бувших військовослужбовців строкової служби, що вже повернулися додому;
 • громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
 • громадян, які прибули із закордону та/або знялись з обліку в МЗС;
 • громадян, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них, але не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

         Уточнити свої персональні дані виборці району можуть за адресою: смт Романів, вул.С.Лялевича, 2, райдержадміністрація, кімн.401 (4-й поверх).

         При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

         Прийом громадян здійснюється щоденно з 8.00 год. до 17.00 год.

Обідня перерва: 13.00 год.-14.00 год., телефон для довідок: 2-30-02, 2-10-53.

         Не залишайте перевірку на останній день, оскільки згідно ч.5 ст.42 Виборчого кодексу України  після 19 жовтня 2020 року внесення виборця у списки можливе лише за рішенням суду, а в день голосування зміни до уточненого списку виборців не вносяться взагалі, отож, якщо є сумніви — звертайтеся зараз!

         Звертаючись до нас ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування  ніщо не завадить реалізувати ваше виборче право.

  Також нагадуємо, що перевірити свою наявність в Державному реєстрі виборців можна за допомогою он-лайн сервісу “Особистий кабінет виборця”, який створений та функціонує на  офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії в розділі “Державний реєстр виборців”  (www.drv.gov.ua) . Він дає можливістькожному  громадянину  не виходячи з власної оселі ( за умови наявності доступу до глобальної інформаційної системи Інтернет) перевірити своє включення (невключення)  до бази даних Реєстру .

         Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу та зусиль.

Зареєструватися в системі можуть особи, які досягли вісімнадцятирічного віку.

Правила реєстрації:

 • Для створення кабінету необхідно зайти на сайт “Державний реєстр виборців”.
 • Натиснути кнопку “Особистий кабінет виборця”.
 • Заповнити реєстраційну картку ( e-mail, ПІБ, дата народження, пароль).
 • ПІБ та дата народження, вказані при реєстрації, автоматично переносяться до пошукової форми при формуванні запитів до бази даних. Вказуйте вірні дані (у випадку вказання невірних даних — ваші дані у Реєстрі не будуть ідентифіковані).
 • Реєстрацію завершено.
 • Щоб увійти в кабінет вводимо e-mail та пароль.
 • Натискаємо кнопку “Перевірити дані у Реєстрі”( вносимо правдиві дані про себе).
 • Відповідь надійде протягом доби на Вашу електронну адресу.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації