Вибрати За

Жителів Романівщини просять допомогти зібрати кошти на лікування Сніжані Вакулін
Романівчанка Сніжана Вакулін отримала страшний діагноз – Лімфома Ходжкіна. Жінка й без того щодня важко боролася з життєвими випробуваннями, адже маленька донечка, яка має хворобу серця, перенесла аж три операції. Нині Сніжана уже бореться за власне життя.

До редакції Твій Романів звернулися друзі Сніжани, які просять усіх небайдужих допомогти фінансово хворій жінці:

“Дорогі друзі, всі ми можемо опинитися в такій життєвій ситуації, коли будь-яка допомога та підтримка може врятувати життя. Звичайно, на все Божа воля, але саме через нас Бог робить чудеса, і вірю, що і зараз ми з вами можемо зробити багато добра для однієї дуже хорошої людини – Сніжани Вакулін, яка опинилась в такій складній ситуації: тяжко захворіла і потребує дорогого лікування. Тому давайте допоможемо їй разом, для вас це може бути невелика сума, а для неї – надія на одужання!

Ми з чоловіком дуже хочемо допомогти Сніжані, знаємо її та її донечку особисто, це – світлі та добрі люди, вони дуже потребують допомоги. Тому звертаємося і від імені Сніжани, і від себе особисто до всіх, просимо підтримати! Будемо милосердними і хай Бог нас всіх благословить!

Алла та Роман Житомирець

Номер тел. Сніжани 0969502117

Номер картки 4149 5001 4334 7634 (Райфайзен Банк Аваль) Вакулін Сніжана Василівна